The Sims 4 - Wystrój Marzeń Pakiet rozgrywki - już wkrótce

The Sims 4 - Wystrój Marzeń Pakiet rozgrywki - już wkrótce

Sprawy zdecydowanie nabierają tempa w The Sims 4. Po wycieku Kolekcji Oaza na patio w Microsoft Store dziesięć dni temu, udało nam się odkryć mapę rozwoju dotyczącą zawartości, która pojawi się w grze tego lata, która jest pełna niespodzianek.

Mapa rozwoju obejmuje okres od maja do lipca i zawiera Kolekcję Oaza na Patio, która jest dostępny od 18 maja, jak również wydarzenie związane z miesiącem Pride, nazwane "Virtual Block Party" oraz drugie wydarzenie, którego natura nie jest w tej chwili znana. Zawiera również trzy aktualizacje dla gry podstawowej, dodatek, który ma sprawić, że "ponownie połączymy się z naturą" i wreszcie nowy pakiet rozgrywki, który został ujawniony wczoraj.

Ten pakiet o nazwie The Sims 4 - Wystrój Marzeń Pakiet rozgrywki będzie prawdopodobnie obowiązkową pozycją dla wszystkich graczy, którzy szczególnie lubią budować swoje własne domy w grze. Wielu graczy preferuje albo rozgrywkę albo budowę, a niektórzy nawet grają w grę skupiając się tylko na jednym z tych aspektów, ale The Sims 4 - Wystrój Marzeń Pakiet rozgrywki łączy oba.

 


Sercem tego pakietu gier jest nowa kariera Dekoratora Wnętrz, która pozwala Ci remontować i dekorować domy innych Simów. Będziesz musiał brać pod uwagę ich życzenia, ale także ich budżet, jak również inne ograniczenia. Życzenia klientów będą różne, czasem nawet zupełnie szalone, ale Twoim zadaniem jest je spełnić. Aby to zrobić, będziesz musiał poświęcić czas na poznanie ich i zrozumienie ich gustów, ryzykując, że ich rozczarujesz i zniszczysz swoją reputację, jeśli nie spełnisz ich oczekiwań. Po ukończeniu misji będziesz mógł dokonać wielkiego ujawnienia swojej pracy, aby zrobić wrażenie na klientach.

The Sims 4 - Wystrój Marzeń Pakiet rozgrywki zawiera mnóstwo nowych przedmiotów, na które gracze czekali od dawna, w tym meble modułowe, takie jak komody, systemy półek i konfigurowalne sofy. Łóżka piętrowe zostały ulepszone i będą dostępne nowe. W paczce znajdą się również dwa nowe zestawy kuchenne, a także mnóstwo innych mebli i przedmiotów dekoracyjnych.

Cała ta nowa zawartość będzie dostępna w The Sims 4 1 czerwca jako część The Sims 4 - Wystrój Marzeń Pakiet rozgrywki

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

30.51zł
The Sims 4
The Sims 4
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare