The Sims 4 przekroczyło 70 milionów graczy

The Sims 4 przekroczyło 70 milionów graczy

Osoby zaznajomione z najpopularniejszą symulacją życia mogą nie być zaskoczone, gdy usłyszą, że The Sims 4 osiągnęło nowy kamień milowy. Minęło dziewięć lat od premiery gry i jest to obecnie najczęściej grana gra w serii, co jest dość znaczące, biorąc pod uwagę, że The Sims to gra, która uczyniła ten gatunek tym, czym jest obecnie. Ponad 70 milionów graczy stworzyło postać w świecie The Sims 4.

Liczby lepsze niż kiedykolwiek

Powodem takiego sukcesu jest zmiana monetyzacji gry podstawowej, którą gracze mogą pobrać i grać za darmo od października 2022 roku. Od tego czasu popularność gry wzrosła wykładniczo, wraz ze sprzedażą dodatkowej zawartości w postaci kilku rodzajów DLC. Jeśli jesteś zaznajomiony z The Sims 4, wiesz już, że istnieje niezliczona ilość sposobów na rozszerzenie świata gry za pomocą różnych DLC, od dużych rozszerzeń po małe pakiety rzeczy, które obracają się wokół określonego tematu. Najnowszy z nich, The Sims 4 Growing Together, szybko stał się bestsellerem po premierze w zeszłym miesiącu, przewyższając wszystkie inne wydane do tej pory DLC.

 

 

Taki wzrost pokazuje, że Maxis był na dobrej drodze, gdy uczynił The Sims 4 grą free-to-play i zachęca dewelopera do dalszego tworzenia nowych rozszerzeń do gry. Chociaż są gracze, którzy od jakiegoś czasu zastanawiają się nad możliwym rozwojem nowej odsłony serii, wydaje się, że The Sims 4 jest silniejsze niż kiedykolwiek i prawdopodobnie pozostanie okrętem flagowym studia przez długi czas.

Jeśli chcesz zanurzyć się w świecie The Sims 4, podstawowa gra jest dostępna za darmo, a dzięki naszej porównywarce możesz znaleźć wszystkie DLC dostępne dla gry w najlepszej cenie, w tym klucz The Sims 4 Growing Together na PC.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

28.51zł
The Sims 4
The Sims 4
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare