The Sims 4 - Zjawiska Paranormalne jest już dostępne

The Sims 4 - Zjawiska Paranormalne jest już dostępne

Najpierw pokazane na portalach społecznościowych przez SimGuru, a następnie ujawnione 12 stycznia,The Sims 4 - Zjawiska Paranormalne jest nowy pakiet akcesoriów, który jest wreszcie dostępny dla wszystkich graczy. Widzieliśmy, jakie treści będą zawarte w zapowiedziach wideo towarzyszących jego ujawnieniu. Ważne jest również, aby zauważyć, że Zjawiska Paranormalne to Akcesoria, a nie pakiet gry. Oprócz obiektów dla trybu Stwórz Sima i Budowy zawiera nowe elementy rozgrywki.

The Sims 4 - Zjawiska Paranormalne wnosi do gry dwie wielkie nowości pod względem rozgrywki: teren typu Nawiedzony Dom oraz samodzielną karierę Łowcy Duchów. Podczas gdy duchy są obecne w grze od dawna, Zjawiska Paranormalne dodają nowe (małe duchy, które możemy zobaczyć w zwiastunie) i oferuje możliwość interakcji z nimi na wiele sposobów. Co więcej, jedna z aktywności w The Sims 4 - Zjawiska Paranormalne stawia przed Tobą wyzwanie przetrwania siedmiu kolejnych nocy w nawiedzonym domu, co przyniesie Ci pewne nagrody, jeśli uda Ci się tego dokonać.

 

 

Ciesząc się nową zawartością w The Sims 4 - Zjawiska Paranormalne, wielu graczy zastanawia się nad tym, co The Sims może mieć dla nas w zanadrzu w przyszłości. Chociaż nic nie zostało jeszcze ujawnione na temat innych przyszłych pakietów rozszerzeń dla The Sims 4, kilka ofert pracy zostało niedawno opublikowanych dla The Sims 5. Niektóre z nich widzieliśmy już wcześniej i sugerowały one, że następna gra na licencji The Sims będzie multiplayerem. Jedna z tych ofert dotyczy stanowiska "Senior CAS Artist" i wydaje się potwierdzać tę hipotezę, ponieważ wymagania obejmują "zainteresowanie rozwojem nowego modelu ekonomicznego, takiego jak usługa subskrypcji i cross-platform".

Na więcej informacji w tej sprawie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Na chwilę obecną The Sims 4 jest najlepszą grą dla fanów serii, a jej pakiety gier w najlepszej cenie znajdziecie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare