Instant Gaming EU
 
 

Śnieżna Eskapada jest kolejnym rozszerzeniem dla The Sims 4

Śnieżna Eskapada jest kolejnym rozszerzeniem dla The Sims 4

Zespół The Sims opowiedział nam o tym w zeszłym tygodniu, a teraz jest już po wszystkim: wczoraj odsłonięty został zwiastun do kolejnego pakietu rozszerzającego dla Simsów 4 i nosi on słodką nazwę Śnieżna Eskapada.

Pierwszy oficjalny obrazek oraz nazwa pakietu zostały zaprezentowane w zeszły poniedziałek za pośrednictwem konta The Sims na Twitterze i wywołały one spore oczekiwania wśród graczy. Temat tego rozszerzenia jest dość wyraźny, Śnieżna Eskapada pozwoli Ci cieszyć się sportami zimowymi i nie tylko. Podobnie jak wszystkie pakiety rozszerzeń, na stronie Śnieżnej Eskapady pojawi się nowy świat, Mount Komorebi, o japońskiej inspiracji w tym przypadku.

Ten pakiet będzie miał dwa oblicza. Pierwszy z nich skupia się na sportach zimowych i pozwoli Ci na udział w różnych zajęciach, z których trzy to nowe umiejętności: narciarstwo, snowboard i wspinaczka. Będzie można również jeździć na sankach, a także będzie to aktywność rodzinna, ponieważ maluchy będą mogły jeździć na sankach, oczywiście w towarzystwie. W trailerze zobaczymy, że nasze simy będą mogły oczywiście uczestniczyć w prawdziwych wyprawach w góry, a nawet biwakować w śniegu. Śnieżna Eskapada to jednak nie tylko pakiet sportów zimowych, ale także pewne zajęcia związane z japońską kulturą, czerpiące z niej inspiracje stylistyczne i wykorzystujące zarówno tradycyjną, jak i nowoczesną architekturę. Nasze simy mogą więc rozkoszować się onsenem, który jest naturalnym gorącym źródłem, spróbować japońskiego fondue wokół stołu kotatsu, a nawet medytować.

 

 

Wielu graczy zastanawiało się, czy nie byłoby konieczne posiadanie 4 Pór Roku, aby móc cieszyć się Śnieżną Eskapadą, a EA dało jasno do zrozumienia, że nie będzie. Nie jest jednak do końca jasne, jak będzie wyglądał aspekt "wakacyjny" świata. Będzie się on różnił od Przygody W Dżungli, ponieważ oczywiście będziemy mogli tam mieszkać, a nie tylko jeździć przez kilka dni. To sugeruje nowy typ terenu, na którym możemy budować domy wakacyjne, ale to wszystko wymaga jeszcze potwierdzenia. Więcej informacji powinno być ujawnione wkrótce po premierze Śnieżnej Eskapady 13 listopada.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare