The Sims 4 ujawnia nazwę i ikonę swojego nowego rozszerzenia

The Sims 4 ujawnia nazwę i ikonę swojego nowego rozszerzenia

Nawet jeśli jest to gra solo, The Sims 4 nadal jest grą o silnym wymiarze socjalnym i społecznym. Chociaż gracze nie mogą bezpośrednio wchodzić w interakcje w grze, istnieje wiele aspektów, które ich łączą. Oczywiście głównym sposobem na zrobienie tego jest galeria, w której każdy może dzielić się swoimi dziełami, umożliwiając streamerom wymianę pomysłów i wyzwań swoich społeczności. Zespół The Sims również przyczynia się do tego, regularnie komunikując się z graczami za pośrednictwem wiadomości na stronie i sieci społecznościowych i fakt ten daje graczom możliwość poinformowania deweloperów o swoich życzeniach dotyczących The Sims 4.

 


To właśnie zaoferowano graczom The Sims 4 w ciągu ostatnich kilku miesięcy wraz z utworzeniem nowego pakietu rzeczy. Dzięki różnym ankietom gracze mogli wybrać zawartość nowego pakietu, tak jak to już zrobiono z pakietem rzeczy z Dnia Prania.

Ankiety rozpoczęły się w listopadzie 2019 r., a my mogliśmy głosować i wybrać temat, kompozycję, ogólny styl artystyczny paczki, styl ubrań i przedmiotów dla trybu zakupu / budowy, a także nazwę i ikonę paczki. wyniki tego ostatniego głosowania zostały właśnie ujawnione. Nowy pakiet rzeczy będzie zatem nosił nazwę Nifty Knitting Stuff Pack, a jego ikoną będzie ikona z powyższego obrazka. Jeśli nie śledziłeś wyników głosowań, nadchodząca paczka dla The Sims 4 pozwoli naszym Simom robić na drutach różne przedmioty. Będą nawet mogli nosić niektóre z nich lub tworzyć przedmioty dekoracyjne, wszystko w stylu między klasycznym a nowoczesnym, ale bardzo kolorowym. Uwzględniony zostanie również nowy obiekt, bujany fotel, który powinien umożliwić nowe interakcje.

Pozostaje tylko poznać dokładną datę wydania Nifty Knitting Stuff Pack, którego wydanie jest już zaplanowane na koniec tego lata. Daje nam to również więcej informacji na temat dwóch innych pakietów, które pojawią się w kolejnych miesiącach. Jeśli Nifty Knitting Stuff Pack pojawi się pod koniec sierpnia, kolejne rozszerzenie powinno nadejść w czerwcu, a kolejny pakiet gier powinien być dostępny w październiku. Będziemy musieli poczekać na oficjalne ogłoszenie, aby dowiedzieć się więcej o tym, co te nowe paczki przyniosą do The Sims 4 i kiedy.

25.85zł
The Sims 4
The Sims 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare