You are here
We also support
 
 
 
 

The Sims 4 ma nowy rodzaj DLC

The Sims 4 ma nowy rodzaj DLC
3 mar 2021, 19:26

Po tym, jak w zeszłym roku gracze byli rozczarowani prezentem, jaki deweloperzy The Sims 4 rozdali z okazji 20-lecia franczyzy, w 2021 roku udało im się naprawić błędy i przebić oczekiwania. Rzeczywiście, jacuzzi zaoferowane graczom w zeszłym roku było częścią pakietu gier Spa Day, a ci, którzy już zapłacili za ten przedmiot, poczuli się urażeni. W tym roku gracze zostali rozpieszczeni 21 nowymi przedmiotami dla trybów Tworzenia Sima i Budowania. Zostały one zaprojektowane przez jednych z najbardziej uznanych twórców zawartości w społeczności, takich jak HeyHarrie, Peacemaker, czy nawet Grimcookies. Ale w The Sims 4 czeka więcej niespodzianek.

Informacja wyciekła już kilka dni temu, ale Maxis podczas wczorajszego livestreamu podał oficjalną informację: The Sims 4 otrzyma wkrótce nowy rodzaj DLC. Do tej pory były ich trzy. Dodatki, które są oznaczone kolorem jasnoniebieskim, Pakiety Rozgrywki, które są ciemnoniebieskie i Akcesoria, które występują w kolorze zielonym. Ten nowy rodzaj paczek nazywa się po prostu "Kolekcje". Są one mniejsze niż Akcesoria i oferują skromną ilość zawartości za dość niską cenę. Skupiają się na jednym aspekcie gry w szczególności, jak tryb tworzenia symulacji, tryb kupna/budowy lub rozgrywka.

 

 

Wydaniu tego nowego rodzaju DLC, towarzyszą trzy już dostępne zestawy, każdy skupiający się na jednym z wymienionych aspektów. Zestaw To Były Czasy Kolekcja oferuje dwadzieścia sztuk ubrań i akcesoriów, aby dać swoim simom kolorowy wygląd odzieży sportowej, prosto z lat 90-tych. Kolekcja Wiejska Kuchnia zawiera zupełnie nowy zestaw mebli kuchennych, w tym podłogę i tapetę, a także kilka przedmiotów dekoracyjnych. Kolekcja Wielkie Porządki zawiera tylko pięć przedmiotów, wszystkie z nich to odkurzacze, ale będą one całkowitą nowością pod względem rozgrywki. W domach Twoich Simów będzie się teraz kurzyć, jeśli nie będziesz wystarczająco odkurzać, i pojawią się króliczki kurzu, które możesz oswoić, jeśli chcesz. Pojawiają się również dwie nowe aspiracje.

Kolekcje dla The Sims 4 powinny być wydawane regularnie, mniej więcej raz w miesiącu, co jest dobrą okazją, jeśli chcesz zdobyć bardzo konkretną zawartość za niewielką cenę.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare