The Sims 4 ma nowy rodzaj DLC

The Sims 4 ma nowy rodzaj DLC

Po tym, jak w zeszłym roku gracze byli rozczarowani prezentem, jaki deweloperzy The Sims 4 rozdali z okazji 20-lecia franczyzy, w 2021 roku udało im się naprawić błędy i przebić oczekiwania. Rzeczywiście, jacuzzi zaoferowane graczom w zeszłym roku było częścią pakietu gier Spa Day, a ci, którzy już zapłacili za ten przedmiot, poczuli się urażeni. W tym roku gracze zostali rozpieszczeni 21 nowymi przedmiotami dla trybów Tworzenia Sima i Budowania. Zostały one zaprojektowane przez jednych z najbardziej uznanych twórców zawartości w społeczności, takich jak HeyHarrie, Peacemaker, czy nawet Grimcookies. Ale w The Sims 4 czeka więcej niespodzianek.

Informacja wyciekła już kilka dni temu, ale Maxis podczas wczorajszego livestreamu podał oficjalną informację: The Sims 4 otrzyma wkrótce nowy rodzaj DLC. Do tej pory były ich trzy. Dodatki, które są oznaczone kolorem jasnoniebieskim, Pakiety Rozgrywki, które są ciemnoniebieskie i Akcesoria, które występują w kolorze zielonym. Ten nowy rodzaj paczek nazywa się po prostu "Kolekcje". Są one mniejsze niż Akcesoria i oferują skromną ilość zawartości za dość niską cenę. Skupiają się na jednym aspekcie gry w szczególności, jak tryb tworzenia symulacji, tryb kupna/budowy lub rozgrywka.

 

 

Wydaniu tego nowego rodzaju DLC, towarzyszą trzy już dostępne zestawy, każdy skupiający się na jednym z wymienionych aspektów. Zestaw To Były Czasy Kolekcja oferuje dwadzieścia sztuk ubrań i akcesoriów, aby dać swoim simom kolorowy wygląd odzieży sportowej, prosto z lat 90-tych. Kolekcja Wiejska Kuchnia zawiera zupełnie nowy zestaw mebli kuchennych, w tym podłogę i tapetę, a także kilka przedmiotów dekoracyjnych. Kolekcja Wielkie Porządki zawiera tylko pięć przedmiotów, wszystkie z nich to odkurzacze, ale będą one całkowitą nowością pod względem rozgrywki. W domach Twoich Simów będzie się teraz kurzyć, jeśli nie będziesz wystarczająco odkurzać, i pojawią się króliczki kurzu, które możesz oswoić, jeśli chcesz. Pojawiają się również dwie nowe aspiracje.

Kolekcje dla The Sims 4 powinny być wydawane regularnie, mniej więcej raz w miesiącu, co jest dobrą okazją, jeśli chcesz zdobyć bardzo konkretną zawartość za niewielką cenę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare