K4G BG 4 EN
 
 

The Sims 4 kończy rok z dużą ilością nowych treści

The Sims 4 kończy rok z dużą ilością nowych treści

Od premiery gry The Sims 4 minęło już ponad sześć lat i choć wiemy, że rozwój gry The Sims 5 rozpoczął się dzięki kilku ofertom pracy opublikowanym kilka miesięcy temu, to jednak nie jest to koniec jej życia.

Kolejne rozszerzenie, The Sims 4 - Śnieżna Eskapada, będzie dostępne od 13 listopada i zaoferuje graczom możliwość wysłania swoich Simów na Mount Komorebi, nowy świat z japońskimi inspiracjami, gdzie będą mogli uprawiać kilka sportów zimowych i górskich wśród innych aktywności. Ale to nie wszystko. W każdym nowym rozszerzeniu The Sims 4 otrzymuje również darmową aktualizację gry bazowej, która zazwyczaj dodaje kilka elementów i funkcji. Na przykład, w The Sims 4 - Życie Eko, gracze mogli znaleźć dwie funkcje obecne w The Sims 3, których brakowało w ostatniej odsłonie: drabin i strażaków.

 

 

A The Sims 4 - Śnieżna eskapada oczywiście zrobi to samo, dodając dwie nowości. Z jednej strony Emocje, funkcja, która pozwoli nam na bardziej szczegółowe i głębsze relacje pomiędzy naszymi simami w dłuższej perspektywie, a z drugiej strony platformy trybu budowania, które dodadzą więcej wypukłości i głębi do Twoich projektów.

Oprócz tego, kolejna aktualizacja, która ma nadejść w grudniu, zajmie się istniejącymi problemami dotyczącymi kolorów skóry w grze, ale także doda ich ponad sto, a także system suwaków, który pozwoli na większe dostosowanie. Jest to coś, o co gracze Sims 4 już od jakiegoś czasu zabiegają i miło jest widzieć, że EA w końcu zdaje się ich słuchać. The Sims 4 Śnieżna Eskapada i grudniowa aktualizacja zostały wykonane z pomocą niektórych twórców społeczności.

28.40zł
The Sims 4
The Sims 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare