The Sims 4 kończy rok z dużą ilością nowych treści

The Sims 4 kończy rok z dużą ilością nowych treści

Od premiery gry The Sims 4 minęło już ponad sześć lat i choć wiemy, że rozwój gry The Sims 5 rozpoczął się dzięki kilku ofertom pracy opublikowanym kilka miesięcy temu, to jednak nie jest to koniec jej życia.

Kolejne rozszerzenie, The Sims 4 - Śnieżna Eskapada, będzie dostępne od 13 listopada i zaoferuje graczom możliwość wysłania swoich Simów na Mount Komorebi, nowy świat z japońskimi inspiracjami, gdzie będą mogli uprawiać kilka sportów zimowych i górskich wśród innych aktywności. Ale to nie wszystko. W każdym nowym rozszerzeniu The Sims 4 otrzymuje również darmową aktualizację gry bazowej, która zazwyczaj dodaje kilka elementów i funkcji. Na przykład, w The Sims 4 - Życie Eko, gracze mogli znaleźć dwie funkcje obecne w The Sims 3, których brakowało w ostatniej odsłonie: drabin i strażaków.

 

 

A The Sims 4 - Śnieżna eskapada oczywiście zrobi to samo, dodając dwie nowości. Z jednej strony Emocje, funkcja, która pozwoli nam na bardziej szczegółowe i głębsze relacje pomiędzy naszymi simami w dłuższej perspektywie, a z drugiej strony platformy trybu budowania, które dodadzą więcej wypukłości i głębi do Twoich projektów.

Oprócz tego, kolejna aktualizacja, która ma nadejść w grudniu, zajmie się istniejącymi problemami dotyczącymi kolorów skóry w grze, ale także doda ich ponad sto, a także system suwaków, który pozwoli na większe dostosowanie. Jest to coś, o co gracze Sims 4 już od jakiegoś czasu zabiegają i miło jest widzieć, że EA w końcu zdaje się ich słuchać. The Sims 4 Śnieżna Eskapada i grudniowa aktualizacja zostały wykonane z pomocą niektórych twórców społeczności.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare