Eneba COM
 
 

Wkrótce pojawi się nowy Pakiet Akcesoriów dla The Sims 4

Wkrótce pojawi się nowy Pakiet Akcesoriów dla The Sims 4

Zeszłej wiosny mieliśmy dostęp do mapy rozwoju, która jasno wskazywała, czego możemy się spodziewać w The Sims 4 przez sześć miesięcy po jej opublikowaniu. Jednym z dodatków zawartych w mapie rozwoju była Wyprawa na Batuu, co jest całkiem miłe dla fanów Star Wars. Wydano również rozszerzenie Śnieżna Eskapada i nie było to wielką niespodzianką, ponieważ The Sims 4 zazwyczaj otrzymuje dodatek pod koniec każdego roku. Ponadto na początku grudnia wprowadzono ogromną aktualizację kolorów skór w grze podstawowej.

Poza tym, nic innego nie zostało jeszcze ogłoszone na ten rok. Przynajmniej do tej pory, ponieważ zespół Sims 4 właśnie zdradził informacje o nowym pakiecie. 5 stycznia zespół odpowiedzialny za community Simsów w mediach społecznościowych, opublikował kilka postów na Twitterze, które po zestawieniu składają się na poniższe GIF-y.

 

 

Dlatego też wszyscy fani The Sims 4 są umówieni na przyszły wtorek na ujawnienie nowego Pakietu Akcesoriów do gry, którego tematem będą duchy. Oczywiście, ten pomysł nie pojawił się znikąd. Włóczkowe Historie zostały wybrane przez społeczność kilka miesięcy temu, ale okazuje się, że Wesołe Nawiedzenia zajęło drugie miejsce w tym głosowaniu.

Pakiet będzie zawierał kilka nowych funkcji, takich jak niektóre kariery freelancerów, w tym Łowcę Duchów, Medium i Ponurego Kosiarza, ale także zdolność do wykonywania sesji spirytyzmu i cechę "nawiedzony dom" dla budynków. Jeśli wierzyć GIFowi towarzyszącemu tweetowi, nowy typ ducha będzie oczywiście częścią pakietu, ale będziemy musieli poczekać do 12 stycznia, aby dowiedzieć się dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi.

Jeśli nie posiadasz jeszcze The Sims 4, możesz go znaleźć wraz ze wszystkimi dodatkami w najlepszej cenie w naszej porównywarce, w tym z rozszerzeniem Śnieżna Eskapada.

 

 

28.38zł
The Sims 4
The Sims 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare