Instant Gaming EU
 
 

Hwoarang to najnowsza postać w Tekken 8

Hwoarang to najnowsza postać w Tekken 8

Chociaż wszyscy fani nie mogą się doczekać daty premiery Tekken 8, Bandai Namco Entertainment wciąż dodaje postacie do długiej listy wojowników, którzy będą dostępni w grze. Rywal Jina Kazamy powróci w nowej odsłonie kultowej serii bijatyk. Obaj byli uczniami Taekwondo Bael Doo San i teraz opanowali tę dyscyplinę walki w swoich stylach. Hwoarang był obecny w każdej grze z serii od czasu swojego pierwszego pojawienia się w Tekken 3, a teraz powraca po więcej akcji. Możesz zobaczyć go walczącego z Nina Williams w najnowszym filmie Tekken 8.

Mistrz taekwondo

Hwoarang nie jest najszybszą postacią w grze, ale nadrabia to niezwykle dużym zasięgiem i imponującą siłą kopnięć. Jest w stanie kopnąć przeciwnika pod prawie każdym kątem i przebić się przez jego obronę, unikając przy tym wszelkich prób chwytania. Obrona nie jest jego mocną stroną, a jego styl walki faworyzuje tych, którzy wywierają stałą presję na swoich przeciwnikach, wykonując ciągły przepływ ataków. Jego styl rozgrywki jest trudny do opanowania, ale całkiem satysfakcjonujący, gdy uda ci się wyprowadzić kilka kopnięć, ponieważ może szybko przytłoczyć swoich wrogów. Hwoarang ma kilka nowych ruchów sztuk walki w Tekken 8 i będzie solidnym rywalem w turnieju. Oczywiście jego celem jest pokonanie Jin Kazama za wszelką cenę.

Tekken 8 W nadchodzącym miesiącu może zostać ujawnionych jeszcze więcej zawodników. Drugi turniej EVO odbędzie się w sierpniu, a Bandai Namco może wykorzystać to wydarzenie jako okazję do ujawnienia większej liczby rzeczy na temat gry, jeśli nie zostanie ona wydana wcześniej, co jest mało prawdopodobne. W każdym razie, zawsze będziesz mógł sprawdzić najlepsze ceny, aby zamówić w przedsprzedaży Tekken 8 CD key na wszystkie platformy przed premierą za pomocą naszej porównywarki.

137.93zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare