Eneba COM
 
 

Suicide Squad: Kill the Justice League jest wszystkim, co obiecało Rocksteady

Suicide Squad: Kill the Justice League jest wszystkim, co obiecało Rocksteady

Kiedy gra jest opóźniona tak bardzo jak Suicide Squad: Kill the Justice League zawsze można spodziewać się najgorszego. Rzeczywistość jest jednak taka, że lepiej poczekać nieco dłużej niż mieć do czynienia z niegrywalną grą i Rocksteady prawdopodobnie myśli tak samo. Ujawnienie szczegółów na temat nadchodzącej gry zajęło studiu sporo czasu, ale wygląda na to, że nie bez powodu. Ujawnione wczoraj wideo jest pierwszym z serii, która zagłębi się w szczegóły i rozgrywkę Suicide Squad: Kill the Justice League i wygląda imponująco.

To gra, na którą liczyliście

Rocksteady zaprezentowało długi materiał wideo skomentowany przez deweloperów, który ujawnia mnóstwo materiałów z rozgrywki. Suicide Squad: Kill the Justice League to fabularna trzecioosobowa strzelanina, w której śledzimy losy grupy kultowych złoczyńców z Arkhamverse, wyruszających na niemożliwą misję, która stawia ich przeciwko największym bohaterom. Deadshot, Kapitan Bumerang, King Shark i Harley Quinn są ostatnią nadzieją Metropolis w przygodzie, w której miasto zostało zaatakowane przez Brainiaca. Mieszkańcy zostali zamienieni w potwory, a legendarni obrońcy miasta, Liga Sprawiedliwości, są teraz spaczonymi niewolnikami.

 

 

Suicide Squad: Kill the Justice League wiernie odwzorowuje złoczyńców i ich osobowości oraz przenosi rozgrywkę na nowy poziom, dając im nowe możliwości. Jak widać na filmie, ukradną oni kilka gadżetów z Muzeum Ligi Sprawiedliwości, które pozwolą im przemierzać miasto na różne sposoby. Oczywiście nasi ulubieni złoczyńcy będą również używać ich w walce ze śmiertelną skutecznością, aby opracować niesamowitą serię ruchów, które przyczyniają się do zapewnienia niezwykle dynamicznych wrażeń z walki. Dzięki kombinacji ciosów wręcz, broni i efektownych finiszerów, każdy złoczyńca jest w stanie poradzić sobie z każdym zagrożeniem. Oczywiście zabicie Supermana, Wonder Woman, Flasha i innych członków Ligi Sprawiedliwości spaczonych przez Brainiaca nie będzie łatwym zadaniem i będziesz musiał uciekać się do nietypowych metod.

Jak dotąd gra wygląda imponująco, ale Rocksteady ujawniło również więcej szczegółów na jej temat. Suicide Squad: Kill the Justice League będzie posiadał płatne przepustki bojowe z dodatkowymi przedmiotami i kostiumami po premierze. Z drugiej strony, studio planuje wydawać sezonowe aktualizacje z postaciami, na których można zarobić, aby rozszerzyć historię o nowe misje, przedmioty i nie tylko, a te będą dostępne bez dodatkowych kosztów. Gracze otrzymają również dostęp do wszystkich darmowych poziomów sezonowych przepustek bojowych.

Teraz, gdy Rocksteady zaczęło rozwiewać wątpliwości dotyczące Suicide Squad: Kill the Justice League, gra wygląda całkiem atrakcyjnie. Jeśli chcesz zanurzyć się w tak niemożliwej misji, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani Suicide Squad: Kill the Justice League i przygotować się na skopanie tyłków superbohaterom 2 lutego 2024 roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare