Suicide Squad: Kill the Justice League opóźnione do 2024 roku

Suicide Squad: Kill the Justice League opóźnione do 2024 roku

Zła wiadomość dla fanów gier DC - Suicide Squad: Kill the Justice League po raz kolejny został opóźniony, tym razem o prawie rok. Krążyły plotki, że tak się stanie, a dziś deweloper Rocksteady potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ich kooperacyjna strzelanka z łupami zadebiutuje w lutym 2024 roku zamiast w maju:

"Podjęliśmy trudną, ale konieczną decyzję, aby poświęcić czas na pracę nad tym, aby gra była jak najlepszym doświadczeniem dla graczy. Dziękujemy naszej niesamowitej społeczności za nieustające wsparcie, cierpliwość i zrozumienie. W nadchodzących miesiącach udostępnimy znacznie więcej informacji i z niecierpliwością czekamy na spotkanie w Metropolis w przyszłym roku".

 

 

To nie pierwszy raz, kiedy Suicide Squad został znacznie przesunięty. Warner Brothers miało wydać grę w 2022 roku, ale zamiast tego zdecydowało się na premierę w maju 2023 roku. Teraz minie sporo czasu, zanim zobaczymy Harley Quinn, Kapitana Bumeranga, Deadshota i Króla Rekina walczących z Ligą Sprawiedliwości kontrolowaną przez Braniaca.

Aby nadać temu ogłoszeniu kontekst, w zeszłym miesiącu demo Suicide Squad dla PlayStation State of Play wywołało poruszenie wśród graczy, gdy ujawniono, że gra będzie miała mechanikę usługi na żywo i będzie wymagać, abyś zawsze był online. Inni wyrażali niezadowolenie z mechaniki strzelania z łupami, określając ją jako krok w dół w stosunku do serii Arkham, której Suicide Squad ma być kontynuacją. W rzeczywistości będzie to ostatni występ aktora Kevina Conroya w jego kultowej roli Batmana.

Biorąc pod uwagę tę krytykę, wydaje się, że dobrym pomysłem jest opóźnienie gry do czasu naprawienia tych problemów. Jak mówi branżowe powiedzenie: "Opóźniona gra może w końcu być dobra; pośpieszna gra będzie zła na zawsze." To powiedziawszy, jeden rok nie będzie wystarczającym czasem na usunięcie wszystkich podstawowych mechanik, z którymi gracze mieli problemy, takich jak elementy usługi na żywo. Bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy trochę polerowania i lepszą implementację tego, co już tam jest. Z drugiej strony WB zawsze może po raz kolejny opóźnić premierę.

Suicide Squad ukaże się w lutym 2024 roku, o ile nie wystąpią dalsze komplikacje. Miejmy nadzieję, że do tego czasu zobaczymy nową i ulepszoną grę. Możesz mieć oko na Suicide Squad: Kill the Justice League za pomocą naszej porównywarki.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare