Suicide Squad: Kill the Justice League zostanie pokazany w tym tygodniu

Suicide Squad: Kill the Justice League zostanie pokazany w tym tygodniu

Suicide Squad: Kill the Justice League ma wątpliwy zaszczyt bycia jedną z najbardziej opóźnionych gier w ostatnich latach. Premiera gry została pierwotnie zaplanowana na 2022 rok, ale została poddana serii odroczeń, które sprawiły, że fani DC Comics wciąż czekali. Cóż, wygląda na to, że Rocksteady Studios w końcu idzie naprzód i być może w końcu będziemy mogli zagrać w grę na początku 2024 roku, zgodnie z zapowiedziami.

To się w końcu dzieje

Studio zapowiedziało serię filmów, które rzucą nieco światła na kilka aspektów Suicide Squad: Kill the Justice League, w tym rozgrywkę i fabułę.

 

 

Suicide Squad to dobrze znany fanom zespół, ale w tej grze będzie miał jeszcze jedną nieoczekiwaną rolę. Członkowie Ligi Sprawiedliwości zostali poddani praniu mózgu przez Brainiaca i zagrażają Metropolis. Nasi ulubieni złoczyńcy ponownie wcielą się w rolę bohaterów, aby uratować dzień i zemścić się na swoim nemezis. Suicide Squad: Kill the Justice League oferuje otwarty świat, który można eksplorować, walcząc wraz z trzema innymi przyjaciółmi w trybie kooperacji. Akcja, brutalne walki i ponury humor to elementy, których można się spodziewać w tej nowej odsłonie serii, która nie pozostawi obojętnym żadnego fana DC Comics.

Premiera gry Suicide Squad: Kill the Justice League zaplanowano na 2 lutego 2024 roku. Jeśli nic się nie wydarzy, w przyszłym roku dołączysz do Harley Quinn, Kapitana Bumeranga, Deadshota i Króla Rekina w nowej przygodzie. Oczywiście będziemy na bieżąco śledzić to, co ujawni Rocksteady. Pamiętajcie też, że nasza porównywarka to klucz do zakupu taniego Suicide Squad: Kill the Justice League, aby rozpocząć grę już pierwszego dnia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare