Starfield pojawi się w listopadzie przyszłego roku

Starfield pojawi się w listopadzie przyszłego roku

Początki Bethesda Softworks zapowiadały, że firma stanie się punktem odniesienia w świecie gier wideo. Po wydaniu kilku gier, które pozostały niezauważone, The Elder Scrolls: Arena zapoczątkowała podróż, która osiągnęła swój ostateczny cel dzięki Skyrim, ugruntowując ich pozycję jako jednego z najważniejszych twórców gier wideo. Ale w portfolio Bethesdy jest coś więcej niż seria The Elder Scrolls - seria Fallout również cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza dzięki takim tytułom jak Fallout 3 i Fallout 4. Już niedługo, po raz pierwszy od 25 lat, deweloper zagłębi się w nowe uniwersum za sprawą Starfield, gry fabularnej, która przeniesie nas w kosmos w epickiej przygodzie.

 

"W tej grze RPG następnej generacji, osadzonej wśród gwiazd, stwórz dowolną postać i odkrywaj świat z niezrównaną swobodą. Wykorzystując moc technologii następnej generacji i zbudowany na zupełnie nowym silniku Creation Engine 2, Starfield zabierze Cię w podróż przez kosmos, starając się odpowiedzieć na największą tajemnicę ludzkości."

 

Starfield został zapowiedziany w 2018 roku i od tego czasu nie mieliśmy zbyt wielu informacji na jego temat, ale przy okazji konferencji Microsoftu podczas E3 2021 w ostatni weekend, oficjalny zwiastun daje nam pewien wgląd w grę. Jego grafika wydaje się być równie imponująca, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni w innych grach Bethesdy.

 

 

Ujawnienie Starfield przyniosło również kilka ważnych informacji na temat premiery. Gra będzie dostępna 11 listopada 2022 roku, wyłącznie na PC i Xbox Series X/S. Po zakupie Bethesdy przez Microsoft można się było tego spodziewać, ale Starfield od pierwszego dnia będzie też dostępny w Xbox Game Pass, co z pewnością zaskoczy wielu fanów, a niektórych nawet skłoni do rozważenia wykupienia abonamentu na tę usługę. Mamy nadzieję usłyszeć więcej na ten temat w nadchodzących miesiącach, ale zdecydowanie wydaje się mieć potencjał, aby stać się kolejną grą, którą będziemy cieszyć się przez lata po jej premierze.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

169.00zł
Starfield
Starfield
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare