Kinguin advent rest
 
 

Tekken 8 będzie zawierał crossplay

Tekken 8 będzie zawierał crossplay

W ciągu ostatnich kilku tygodni Bandai Namco opublikowało sporo filmów z rozgrywki prezentujących niektóre postacie, które będą obecne w Tekken 8 w momencie premiery. Od Kazuyi Mishimy po Asukę Kazamę, widzieliśmy wiele różnych stylów walki oraz nowe kombinacje i ruchy sztuk walki, ale nie widzieliśmy jeszcze żadnej nowej postaci i nie jest jasne, czy deweloperzy planują dodać taką nowość w Tekken 8.

 

 

Niecierpliwie wyczekiwana funkcja

Na szczęście Tekken 8 będzie miał zupełnie nową funkcję, o którą wielu graczy prosiło od jakiegoś czasu: crossplay. Możliwość walki z graczami z innych platform to coś, co poszerzy wachlarz przeciwników, których napotkamy w grze. Zapowiedź takiego dodatku została ogłoszona przez dyrektora gry Tekken 8 Katsuhiro Haradę za pośrednictwem Twittera, gdzie stwierdził również, że jest to coś, co chcieli wdrożyć od jakiegoś czasu, ale odmawiano ze względów bezpieczeństwa.

"Crossplay? Oczywiście, że tak".

"Kiedy ukazały się konsole poprzedniej generacji, proponowałem już crossplay pomiędzy dwoma platformami. Jednak w tamtym czasie były one ze sobą skłócone z powodu wzajemnych interesów (i kwestii bezpieczeństwa P2P) i wielokrotnie odmawiały".

Biorąc pod uwagę wszystkie nowości w Tekken 8, w tym ulepszoną grafikę, nowy styl wizualny, system HEAT i inne, Bandai Namco będzie musiało sprzedać ponad 10 milionów egzemplarzy, aby prześcignąć swojego poprzednika. Biorąc pod uwagę, że Tekken 8 do tej pory wywołał ogromny szum wśród fanów gatunku, może to być możliwe. W każdym razie, jeśli chcesz przyczynić się do tych liczb, skorzystaj z naszej porównywarki i kup swój kod Tekken 8 w najlepszej cenie przed premierą.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

192.13zł
Tekken 8
Tekken 8
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare