Instant Gaming EU
 
 

Dragon's Dogma 2 ujawnia nowe powołanie w State of Play Sony

Dragon's Dogma 2 ujawnia nowe powołanie w State of Play Sony

Sony's State of Play ujawniło nowe i ekscytujące informacje na temat długo oczekiwanej gry Dragon's Dogma II przed jej premierą 22 marca 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Steam.

Zwiastun rozgrywki przedstawia nowe powołanie Wojownika, które może być używane wyłącznie przez Arisena i ma dostęp do wszystkich broni. Film przedstawia również tajemnicze zagrożenie nękające lojalnych pionków Arisena, mistrzów powołania, którzy zapewniają bohaterowi dostęp do umiejętności wysokiego poziomu, a także prezentuje nową rozgrywkę z niespotykanymi dotąd wrogami, z którymi zmierzą się gracze.

 

 

Powołanie Wojownika jest wszechstronne. Potrafi władać wszystkimi rodzajami broni i korzystać z różnych umiejętności z innych profesji, ale jego bazowe atrybuty są niższe niż zwykle. Używając różnych broni, Wojownik może reagować na każdą sytuację i tworzyć kombinacje, które wykraczają poza granice zawodu. Niższe podstawowe statystyki Wojownika wymagają od niego wykorzystania sytuacyjnych mocnych stron różnych rodzajów broni, aby dorównać innym zawodom o wyspecjalizowanych mocnych stronach.

Wojownik to druga nowa profesja wprowadzona w Dragon's Dogma II. W poprzednim zwiastunie rozgrywki ujawniono powołanie Trickstera, który dzierży Kadzielnicę, wyczarowując iluzje, aby zmylić wrogów lub obdarzyć sojuszników wzmocnieniami. Jest to pierwsze całkowicie wspierające powołanie w grze.

Plaga smoków to zaraźliwy stan przypominający chorobę, który infekuje pionki podczas podróży między światami. Zamiast słabnąć, pionki cierpiące na tę chorobę wykazują się niezwykłymi osiągnięciami i stają się zauważalnie odważne w mowie i zachowaniu. Według legendy, gdy objawy smoczej plagi osiągną stadium terminalne, spowoduje to niszczycielską katastrofę, ale prawdziwość tych twierdzeń jest niepewna.

A najnowsza aktualizacja dotyczy mistrzostwa zawodowego. Podczas podróży gracz napotka mistrzów powołania, którzy w pełni opanowali wybrane przez siebie powołanie. Pogłębiając swoją relację z mistrzem powołania i zyskując jego aprobatę, możesz uzyskać dostęp do jego powołania lub może on przyznać ci unikalne księgi, które uczą umiejętności na wysokim poziomie, "nauki mistrza".

Dragon's Dogma II jest już blisko. Gra ukaże się 22 marca 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Ci, którzy chcą ponownie przeżyć podróż Arisena, mogą sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych ofert kluczy Dragon's Dogma 2 na PS5 i doświadczyć rozległego otwartego świata fantasy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare