Instant Gaming EU
 
 

Dragon's Dogma 2 prezentuje swoje funkcje w materiale wideo

Dragon's Dogma 2 prezentuje swoje funkcje w materiale wideo

Dragon's Dogma 2 była jedną z gwiazd tegorocznych targów Tokyo Game Show. Nadchodząca przygoda fabularna stworzona przez CAPCOM przyciągnęła uwagę wielu graczy, ponieważ jej poprzedniczka była bardzo popularna w tamtych czasach. Połączenie mechaniki RPG i hack and slash zapewniało intensywne wrażenia z mnóstwem opcji dostosowywania, aby stworzyć unikalnego bohatera. Arisen i jego Pionki powrócą w Dragon's Dogma 2, w którym zmierzą się ze wszystkimi przeciwnościami losu we wciągającej przygodzie osadzonej w świecie fantasy. CAPCOM ujawnił więcej szczegółów na temat gry i jej funkcji podczas niedawnego wydarzenia w Japonii.

 

 

Wiele opcji rozgrywki

W Dragon's Dogma 2 będziesz mógł wybrać jedną z czterech różnych profesji dla swojego awatara. Arisen może być wojownikiem, magiem, złodziejem lub łucznikiem. Każda z tych klas posiada unikalne umiejętności, które sprzyjają konkretnemu stylowi rozgrywki. Podczas gdy wojownicy są wytrzymałymi tankami zdolnymi do wytrzymania ciężkich obrażeń i obrony swoich towarzyszy w walce wręcz, łucznicy mogą poradzić sobie z każdym indywidualnym zagrożeniem z dystansu, bez względu na to, czy znajdują się wysoko na niebie. Magowie mogą korzystać z potężnych ataków obszarowych, aby zdziesiątkować przeciwnika lub wzmocnić swoich sojuszników magią. Złodzieje to zwinni wojownicy walczący wręcz, którzy władają dwoma sztyletami i mogą zadawać wysokie obrażenia.

System rozwoju postaci idzie nieco dalej w Dragon's Dogma 2. Wprowadzenie zaawansowanych profesji otwiera jeszcze więcej możliwości budowania postaci. Mystic Spearhand i Magick Archer łączą moce tajemne z atakami bronią, aby zwiększyć swoje możliwości bojowe.

Ogólnie rzecz biorąc, Dragon's Dogma 2 to intensywne, fabularne doświadczenie RPG osadzone w niebezpiecznym świecie. Gra oferuje dynamiczną mechanikę walki akcji i oferuje wiele możliwości wyboru, aby wziąć udział w swojej historii. Obecnie trwają prace nad grą na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Chociaż do tej pory nie ujawniono daty premiery, będziesz mógł znaleźć najlepsze oferty na klucze Dragon's Dogma 2 z naszą porównywarką, gdy tylko będą dostępne. Jeśli lubisz gry RPG akcji, może to być dobry wybór obok Lies of P i Starfield.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare