Instant Gaming EU
 
 

Assassin's Creed Valhalla: prezentuje rozgrywkę i datę wydania

Assassin's Creed Valhalla: prezentuje rozgrywkę i datę wydania

Zaprezentowane w kwietniu zeszłego roku Assassin's Creed Valhalla, przed jego oficjalnym ogłoszeniem, sprawiło, że z powodu jego tematu, wikingów, było wiele burzliwych dyskusji. Jeśli pierwsze ogłoszenie, wraz z pierwszym zwiastunem, raczej uwiodło graczy, to zeszłomiesięczne ujawnienie rozgrywki, które tak naprawdę nie było ujawnieniem rozgrywki, nieco rozczarowało.

Ale ostatniej nocy mogliśmy uczestniczyć w długiej prezentacji rozgrywki Assassin's Creed Valhalla, na konferencji online Ubisoft Forward. Assassin's Creed Valhalla była jedną z prezentowanych gier wraz z Watch Dogs LegionFar Cry 6, a my mogliśmy dowiedzieć się więcej o tej grze.Po pierwsze, mogliśmy zobaczyć nieco bardziej szczegółowo postać, którą będziemy wcielać w życie. Prezentację rozgrywki poprowadziła tym razem żeńska wersja bohatera. Historia ta rozgrywa się pod koniec IX wieku i zabiera nas na podbój Anglii, gdzie wikingowie nie są koniecznie mile widziani. Assassin's Creed Valhalla zaproponuje odnowiony system walki, w tym możliwość użycia dwóch rodzajów broni jednocześnie, w tym dwóch tarcz, co pozwoli na zastosowanie różnych opcji strategicznych. Dostępny będzie również system infiltracji, jeśli wolisz uniknąć bezpośredniej konfrontacji. Gra będzie również zawierać wiele eksploracji, co pozwoli Ci na zebranie różnych zasobów dla swojego obozu, aby mógł on się rozwijać i prosperować, ale także na znalezienie czegoś do jedzenia, ponieważ zdrowie nie regeneruje się automatycznie w Assassin's Creed Valhalla. Kolejnym ważnym aspektem rozgrywki jest możliwość wzięcia udziału w rajdach, w asyście swoich towarzyszy.

 

Ci, którzy byli rozczarowani zwiastunem w zeszłym miesiącu, znajdą wiele materiałów filmowych i informacji o grze, nie tylko w filmiku z rozgrywki, ale także w innym długim filmie, który pojawił się podczas post-show.

Na koniec, wisienka na torcie, znamy już datę premiery Assassin's Creed Valhalla, która jest zaplanowana na 17 listopada na PS4, Xbox One i PC, a później na konsolach nowej generacji.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare