Ubisoft szczegółowo opisuje zawartość popremierową Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft szczegółowo opisuje zawartość popremierową Assassin's Creed Valhalla
21 paź 2020, 17:40

Nie jest niczym niezwykłym, że deweloperzy mówią o swoich przyszłych planach dotyczących gier, ale jednocześnie niezręcznie jest myśleć, że mogą włożyć wysiłek w tworzenie treści po premierze gry, która nawet nie została jeszcze wydana. Zawsze zastanawiasz się, czy ten czas nie mógłby zostać wykorzystany do stworzenia lepszej gry lub do zrobienia jej szybciej. Wygląda na to, że Assassin's Creed Valhalla nie będzie wyjątkiem od reguły, a bogowie marketingu zdają się dyktować nam, że musimy wiedzieć o przyszłych planach dotyczących gry jeszcze zanim będziemy mieli okazję zdecydować, czy podoba nam się sama gra, czy nie.

Ubisoft wyszczególnił treści, które Assassin's Creed Valhalla otrzyma po premierze gry 10 listopada, a po drodze jest wiele dodatków, w tym między innymi Season Pass z dwoma dużymi rozszerzeniami i darmową sezonową treścią.

 

 

Gniew Druidów to dodatek, który pojawi się wiosną 2021 roku i zabierze Cię w podróż do Irlandii, gdzie odkryjesz tajemnice starożytnego kultu druidów. Kilka miesięcy później będziesz mógł przeżyć najbardziej ambitną bitwę w historii Wikingów, biorąc udział w Oblężeniu Paryża. Oba rozszerzenia będą częścią wspomniane już Przepustki Sezonowej, w której znajdzie się również ekskluzywna misja bonusowa Assassin's Creed Valhalla w której gracze będą mogli zagłębić się w legendę Beowulfa.

Jeśli chodzi o dodatkowe treści dla Assassin's Creed Valhalla, pierwszy sezon gry rozpocznie się w grudniu i przyniesie nowy obszar dla Twojej osady, nowy rodzaj rajdów oraz ograniczone czasowo wydarzenie w postaci Yule Festival, wraz z nowymi umiejętnościami dla graczy, przedmiotami kosmetycznymi, bronią i innymi.

 

 

Dobrze wiedzieć, że Ubisoft nie zapomina o Assassin's Creed Valhalla po premierze i że planuje rozszerzyć zawartość gry na kolejny rok. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby mogli udostępnić grę wcześniej, abyśmy mogli w nią w końcu zagrać.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare