Kinguin advent rest
 
 

Ubisoft pokazuje żeńską Eivor po raz pierwszy w filmie Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft pokazuje żeńską Eivor po raz pierwszy w filmie Assassin's Creed Valhalla

Powszechnie wiadomo, że bohaterem Assassin's Creed Valhalla jest Eivor i że można grać w męskiej lub żeńskiej wersji, i zamieniać się między nimi w dowolnym momencie gry. Ubisoft wyjaśnił to dość wyraźnie, gdy kilka miesięcy temu po raz pierwszy ogłoszono nową odsłonę serii Assassin's Creed. Mieliśmy również okazję oglądać męską wersję bohatera we wszystkich dotychczas udostępnionych materiałach o grze, ale nikt nie mógł umieścić twarzy kobiecej Eivor, dopóki nie została ogłoszona zawartość Edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed Vallalla, ponieważ zawiera ona figurkę, która ją reprezentuje. Wydaje się jednak, że Ubisoft zdecydował się to naprawić i opublikował nową wersję oryginalnego filmu Assassin's Creed Valhalla tym razem z kobietą Eivor.

 

 

Film jest zapowiedziany jako Official Soundtrack Cinematic Trailer of Assassin's Creed Valhalla, ale wszyscy, którzy obejrzeli oryginalny zwiastun wiedzą, że jest on dokładnie taki sam. Wiele osób zastanawia się nad powodami, dla których Ubisoft opublikował go w ten sposób. Francuski deweloper znalazł się ostatnio w centrum uwagi po tym, jak postawiono wiele zarzutów o napaść na tle seksualnym i molestowanie wielu pracowników Ubisoft. Nie jest tak, że są zmuszeni do pokazania kobiecej wersji bohaterki, ale nie robienie tego naprawdę nie ma sensu po ogłoszeniu tego jako istotnej cechy gry.

 

 

Nieważne, czy zdecydujesz się grać jako mężczyzna, czy jako kobieta, czy też chcesz to zmienić w dowolnym momencie gry, Assassin's Creed Valhalla oferuje Ci wszystko, co jest potrzebne do epickiego przeżycia, które pozwoli Ci doświadczyć życia wikingów pod koniec IX wieku, gdy najechali na Anglię. Spodziewaj się dużej ilości akcji, ekscytującej historii i mnóstwa nowej mechaniki rozgrywki w epickiej przygodzie, która rozpocznie się w listopadzie 2020 roku.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare