Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun premierowy Assassin's Creed Valhalla - Gniew Druidów już dostępny

Zwiastun premierowy Assassin's Creed Valhalla - Gniew Druidów już dostępny

Najnowsza przygoda w popularnej serii firmy Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla, została wydana pół roku temu i od tego czasu podbiła serca graczy swoją ekscytującą fabułą i rozgrywką. Gra otrzymała już dodatkową zawartość dzięki darmowym aktualizacjom i ograniczonym czasowo wydarzeniom. Po dodaniu River Attacks, Yule Season, a ostatnio Eostre Season i ostatniej aktualizacji w kwietniu z trzema nowymi umiejętnościami, gracze nie mieli czasu się nudzić. Ale dla tych, którzy chcą więcej, Ubisoft przygotował trzy nadchodzące rozszerzenia dla Assassin's Creed Valhalla, które zostały ogłoszone przed premierą gry.

Pierwszy z nich, Gniew Druidów, miał pierwotnie ukazać się 29 kwietnia, ale został przesunięty na 13 maja. Gracze, którzy czekali na niego z niecierpliwością, będą mogli zagrać już jutro, ale w międzyczasie możecie sprawdzić zwiastun premierowy i dowiedzieć się więcej o tym, czego można się spodziewać w tym pierwszym rozszerzeniu.

 

 

Gniew Druidów zabierze Cię poza Anglię i do Irlandii, abyś odkrył starożytną sektę druidów, Dzieci Danu, której członkowie sieją strach i chaos w królestwach. Będziesz musiał przeprowadzić śledztwo, aby rozwikłać ich tajemnice, jednocześnie próbując zjednoczyć różne królestwa. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ każde z nich będzie bronić swoich własnych interesów ponad wszystko.

Gniew Druidów będzie dostępny do pobrania od północy, a rozszerzenie jest dostępne zarówno jako część Assassin's Creed Valhalla Season Pass, jak i osobno. Jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na Assassins's Creed Valhalla i jego rozszerzenia, odwiedź naszą porównywarkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare