Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Assassin's Creed Valhalla już bije rekordy

Assassin's Creed Valhalla już bije rekordy
13 lis 2020, 16:41

Minęły zaledwie dwa dni od premiery Assassin's Creed Valhalla, a gra stała się już hitem wśród fanów tej serii. Ubisoft potwierdził, że w Assassin's Creed Valhalla w pierwszym dniu gry było ponad dwa razy więcej aktywnych graczy niż w jego poprzedniku, Assassin's Creed Odyssey. Temat Wikingów i nowe funkcje, związane z osadą między innymi, wydają się być bardziej atrakcyjne dla graczy i jest dość prawdopodobne, że gra stanie się w przyszłości jedną z najpopularniejszych gier serii Assassin's Creed.

 

 

Współzałożyciel i dyrektor generalny Ubisoft Yves Guillemot opowiedział o wprowadzeniu na rynek gryAssassin's Creed Valhalla:

"Jesteśmy zaszczyceni przyjęciem ze strony graczy i niezwykle dumni z tego, co nasze zespoły osiągnęły z Assassin's Creed Valhalla, który opiera się na niesamowitym sukcesie swoich poprzedników. W kontekście COVID-19, dostarczenie Assassin's Creed Valhalla na nie mniej niż siedem platform jest niesamowitym osiągnięciem dla wszystkich zespołów zaangażowanych na całym świecie. Cieszymy się, że możemy powitać graczy na Xbox Series X|S i PlayStation 5 z grą, która uwalnia moc nowego sprzętu. To otwiera drogę do ekscytujących i niezapomnianych wrażeń, a Assassin's Creed Valhalla będzie jednym z największych hitów tego sezonu". 

Wraz ze wzrostem liczby graczy na jednej z nowych konsol, popularność Assassin's Creed Valhalla prawdopodobnie wzrośnie, nie tylko ze względu na jakość gry, ale również dlatego, że poziom zainteresowania premierą gry na takich platformach jak Twitch i Youtube znacznie przewyższył poziom generowany przez każdą inną grę Ubisoft.

Jeśli chcesz dołączyć do Eivora i walczyć o przyszłość swoich ludzi na żyznych ziemiach Anglii, wszystko co musisz zrobić, to odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć Assassin's Creed Valhalla w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare