Assassin's Creed: Valhalla będzie gotowe na następną generację 10 listopada

Assassin's Creed: Valhalla będzie gotowe na następną generację 10 listopada

Po niedawnym wycieku dotyczącym ceny konsoli Xbox Series S, który zmusił Microsoft do sformalizowania ogłoszenia wcześniej niż się spodziewano, ujawnia się wiele informacji o obu konsolach. Mamy teraz kluczowe informacje: ich ceny i datę premiery, która jest ustalona na 10 listopada. W trakcie tego procesu ujawniany jest również skład gier, które będą towarzyszyły premierze konsoli, a Ubisoft był gotowy do ogłoszenia Assassin's Creed: Valhalla jako jego części.

Premiera Assassin's Creed: Valhalla była pierwotnie planowana na 17 listopada, ale została przesunięta na 10 listopada, aby udostępnić grę podczas premiery Xbox Series X. Jednak data ta nie odnosi się tylko do nowej konsoli Microsoftu i gra będzie dostępna tego samego dnia na wszystkich platformach, z wyjątkiem Playstation 5, którego data wydania nie jest jeszcze znana. Ubisoft powiedział, że Assassin's Creed: Valhalla będzie dostępna również na konsoli Sony, ale nie mamy na to jeszcze dokładnej daty.

 


Poza tym, Assassin's Creed: Valhalla skorzysta z usługi Smart Delivery, która pozwala na grę zarówno na Xboxie One, jak i Xbox Series X, kupując grę raz, na dowolnej platformie, o ile korzystasz z tego samego konta Xbox Live. Oznacza to, że jeśli nie planowałeś zakupu nowej konsoli podczas jej wypuszczenia, ale nadal chcesz grać w Assassin's Creed: Valhalla, możesz kupić grę na Xbox One i grać w nią później na Xbox Series X bez dodatkowych kosztów. Wystarczy pobrać grę na konsolę nowej generacji kiedy tylko ją kupisz.

Oprócz Assassin's Creed: Valhalla, Ubisoft ogłosiło również, że Watch Dogs: Legion będzie jedną z gier dostępnych w sprzedaży na konsolach nowej generacji firmy Microsoft. Więcej informacji na ten temat będziemy mieli podczas drugiego Ubisoft Forward, który odbędzie się za kilka godzin, ponieważ Watch Dogs: Legion jest częścią gier, które zostaną zaprezentowane podczas imprezy, jak również Immortals Fenyx Rising, między innymi.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare