Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Assassin’s Creed Valhalla wprowadza Święto Ostara

Assassin’s Creed Valhalla wprowadza Święto Ostara
19 mar 2021, 16:30

Jak wiemy od jakiegoś czasu, Ubisoft ma wielkie plany, jeśli chodzi o zawartość popremierową do Assassin’s Creed Valhalla. Od czasu premiery gry dodali już dodatkową zawartość do Okresu Yule, który między innymi wprowadził do gry najazdy rzeczne, a ostatnia aktualizacja dała nam możliwość dostosowywania naszych elementów zbroi. Ale Ubisoft jest daleki od zakończenia dodawania zawartości do Assassin’s Creed Valhalla.

To, na co gracze prawdopodobnie czekają najbardziej, to pojawienie się trzech DLC, które zostały ogłoszone dla Assassin’s Creed Valhalla. Pierwsze, zatytułowane Gniew Druidów miało się ukazać wiosną tego roku, ale do tego czasu nie mieliśmy konkretnej daty premiery. Ubisoft opublikował informację, że  nie trzeba będzie na nie długo czekać, ponieważ Gniew Druidów zostanie wydany 29 kwietnia. W tym rozszerzeniu udasz się do Irlandii i będziesz musiał „rozwikłać tajemnice starożytnej sekty druidów”. Odkryjesz tam nowe krajobrazy, w szczególności nawiedzone lasy. Gniew Druidówbędzie dostępny osobno, bądź w ramach Przepustki Sezonowej, która będzie zawierała także rozszerzenia Oblężenie Paryża i Legenda o Beowulfie.

 

W międzyczasie gracze Assassin’s Creed Valhalla będą mogli cieszyć się darmową zawartością. Najnowsza aktualizacja, która jest już dostępna, rozpoczyna Sezon Ostara, który następuje po Sezonie Yule, i który umożliwia uczestnictwo w Święcie Ostara.

Po tak długiej i srogiej zimie powrót wiosny to źródło radości dla mieszkańców Kruczej Przystani, którzy przygotowują się do święta zwanego Ostarą, ograniczonego w czasie wydarzenia, które potrwa od 18 marca do 8 kwietnia! Uczcij ten wspaniały czas poszukiwaniem pisanek lub udziałem w świątecznych konkursach w łucznictwie, piciu i walce na pięści. A po zapadnięciu zmroku, broń Klanu Kruka przed duchami, które szaleją w lasach, szerząc chaos.

Na wydarzeniu przypominającym Wielkanoc można wygrać nowe nagrody, a przede wszystkim wziąć udział w nowych aktywnościach. Zbliża się wiosna, nawet w Assassin’s Creed Valhalla. Jeśli jeszcze nie masz tej gry, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby znaleźć go w najlepszej cenie.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare