Wideo z rozgrywką Assassin's Creed Valhalla nie jest tym, czego się spodziewaliśmy

Wideo z rozgrywką Assassin's Creed Valhalla nie jest tym, czego się spodziewaliśmy
8 maj 2020, 15:22

Rozczarowujące to słowo, które przyszło na myśl większości osób, które oglądały wczoraj wideo z "rozgrywki" Assassin's Creed Valhalla. Nie chodzi o to, że wideo nie zawiera świetnych nagrań, po prostu gdy ogłaszacie wideo z gry, ludzie oczekują, że zobaczą dokładnie to, a nie zbiór scen. Nawet jeśli wideo zostało stworzone przy użyciu silnika gry Assasin's Creed Valhalla, nie spełnia on generowanych oczekiwań i jest to idealna gleba dla rosnących krytyków.

 


Assassin's Creed Valhallawygląda niesamowicie, a wideo pokazuje wysiłki Ubisoftu, aby stworzyć grę, która zapewni dokładne odwzorowanie niektórych aspektów życia najeźdźcy Wikingów w IX wieku. Sceny bitewne wyglądają świetnie, w tym oblężenie, ale kiedy skończysz oglądać wideo, nie możesz nie myśleć, że to nie jest tak naprawdę film z rozgrywki. Ogromna liczba skarg, które zostały już zgłoszone, głównie w postaci niechęci do filmu na youtube, skłoniła niektórych programistów do reakcji. Dyrektor kreatywny Ashraf Ismail zajął się tym problemem na swoim koncie na Twitterze i obiecał długą kampanię marketingową z większą ilością rozgrywki i informacjami o Assassin's Creed Valhalla.

Niezależnie od tego, czy jest to film z rozgrywki, czy nie, wyraźnie pokazuje, że istnieje już wielu graczy zainteresowanych Assassin's Creed Valhalla, a to może przełożyć się na sukces nawet większy niż osiągnięty przez jego poprzednika. Z drugiej strony mamy nadzieję, że Ubisoft wyciągnął z tego lekcję i że w przyszłości będzie nazywać rzeczy po imieniu.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare