Assassin's Creed Valhalla będzie miał osiągnięcia na PC

Assassin's Creed Valhalla będzie miał osiągnięcia na PC

To był trudny weekend dla tych graczy, którzy zanurzyli się w Assassin's Creed Valhalla, przynajmniej dla tych, którzy grają na PC. Po premierze gry, było dość oczywiste, że osiągnięć nie było w nowej odsłonie serii Assassin's Creed, przynajmniej w jej wersji na PC. Mnóstwo graczy zabrało swoje obawy na portale społecznościowe i fora internetowe, a po nich nastąpiła seria odpowiedzi od kilku przedstawicieli Ubisoft, którzy przez ostatnie kilka dni wprawiali nas w zakłopotanie.

Po pierwsze, przyznali, że był to niezamierzony błąd i stwierdzili, że pracują nad przywróceniem osiągnięć do Assassin's Creed Valhalla na PC. Kilka dni później na oficjalnych forach stwierdzono, że osiągnięcia nie są dostępne w grze na PC i że zmiana była zamierzona. Zabawne jest to, że inny przedstawiciel powiedział coś dokładnie przeciwnego nieco później... Wydaje się, że z ostatecznego oświadczenia wynika, że gracze Assassin's Creed Valhalla odzyskają upragnione osiągnięcia w grze. Deweloper Ubisoft nie ujawnił, kiedy to nastąpi, ale oczekujemy, że nastąpi to jak najszybciej.

 

 

Pomimo tego raczej niewielkiego problemu, premierę Assassin's Creed Valhalla można uznać za całkiem udaną. Gra dość szybko awansowała na szczyty rankingów sprzedaży i szczyci się imponującymi liczbami, które zawstydzają jej poprzedników. Choć są tacy, którzy uważają, że gra oferuje po prostu "więcej tego samego", to nie da się zaprzeczyć, że formuła sprawdza się doskonale. Fani serii z zadowoleniem przyjęli zmianę scenariusza, a każda z nowych funkcji i nowości jest doskonale zintegrowana, tworząc wyjątkowe i epickie doświadczenie, które przenosi Assassin's Creed na zupełnie nowy poziom.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare