You are here
We also support
 
 
 
 

Assassin's Creed Valhalla będzie miał osiągnięcia na PC

Assassin's Creed Valhalla będzie miał osiągnięcia na PC
16 lis 2020, 15:29

To był trudny weekend dla tych graczy, którzy zanurzyli się w Assassin's Creed Valhalla, przynajmniej dla tych, którzy grają na PC. Po premierze gry, było dość oczywiste, że osiągnięć nie było w nowej odsłonie serii Assassin's Creed, przynajmniej w jej wersji na PC. Mnóstwo graczy zabrało swoje obawy na portale społecznościowe i fora internetowe, a po nich nastąpiła seria odpowiedzi od kilku przedstawicieli Ubisoft, którzy przez ostatnie kilka dni wprawiali nas w zakłopotanie.

Po pierwsze, przyznali, że był to niezamierzony błąd i stwierdzili, że pracują nad przywróceniem osiągnięć do Assassin's Creed Valhalla na PC. Kilka dni później na oficjalnych forach stwierdzono, że osiągnięcia nie są dostępne w grze na PC i że zmiana była zamierzona. Zabawne jest to, że inny przedstawiciel powiedział coś dokładnie przeciwnego nieco później... Wydaje się, że z ostatecznego oświadczenia wynika, że gracze Assassin's Creed Valhalla odzyskają upragnione osiągnięcia w grze. Deweloper Ubisoft nie ujawnił, kiedy to nastąpi, ale oczekujemy, że nastąpi to jak najszybciej.

 

 

Pomimo tego raczej niewielkiego problemu, premierę Assassin's Creed Valhalla można uznać za całkiem udaną. Gra dość szybko awansowała na szczyty rankingów sprzedaży i szczyci się imponującymi liczbami, które zawstydzają jej poprzedników. Choć są tacy, którzy uważają, że gra oferuje po prostu "więcej tego samego", to nie da się zaprzeczyć, że formuła sprawdza się doskonale. Fani serii z zadowoleniem przyjęli zmianę scenariusza, a każda z nowych funkcji i nowości jest doskonale zintegrowana, tworząc wyjątkowe i epickie doświadczenie, które przenosi Assassin's Creed na zupełnie nowy poziom.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare