Kinguin advent rest
 
 

Far Cry 6

 • PC
 • PS5
 • PS4
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Antón Castillo nie jest zwykłym człowiekiem. To bezwzględny dyktator, który żelazną ręką rządzi karaibską wyspą Yara, miejscem, które powinno być tropikalnym rajem, ale dla jego mieszkańców jest bardziej jak piekło na ziemi. Po latach prześladowań, a teraz, gdy faszystowski dyktator starzeje się, część mieszkańców zorganizowała ruch oporu, który próbuje obalić Castillo, zanim będzie mógł utrwalić swoje dziedzictwo terroru, wybierając syna na nowego gubernatora. Jest on jednak tak samo zdeterminowany jak bezwzględny i zrobi wszystko, aby jego syn poszedł w jego ślady, a nawet zmasakrował lud Yara.  W Far Cry 6, będziesz wcielać się w rolę lokalnego Yarana o imieniu Dani Rojas, który jest częścią partyzantki sprzeciwiającej się dyktatorowi. Bez środków i ściganych przez siły wojskowe pod kontrolą dyktatora, będziesz walczyć o wolność i przywrócenie Twojego kraju do dawnej chwały, pozbywając się w ten czy inny sposób rodziny Castillo. Gra jest przygodową strzelaniną w pierwszej osobie, która podąża za krokami innych gier z serii Far Cry, z dużą ilością prowizorycznej broni, pojazdów, towarzyszy, a nawet zwierząt, które będą walczyć u Twojego boku. Bez międzynarodowej pomocy, bez interwencji sił specjalnych i nikogo, komu można by w 100% zaufać, zakończenie tyranii będzie epicką misją jak żadna inna, ale pamiętaj o tym, o co walczysz, a znajdziesz siłę, by kontynuować.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Far Cry 6

  Użyj klucza CD na Steam.

  Aktywuj swój kod na Ubisoft Connect.

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Pobierz Twoja gra za darmo za pośrednictwem sprzedawcy lub wydawcy

  Komentarze na Far Cry 6

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Jail
  Jail
  14 sty 2022, 08:55na dlcompare.fr
  Très bon jeu ! Je le place au même niveau que le 3, qui est le meilleur de la série
  Bardzo dobra gra! Stawiam ją na tym samym poziomie co 3, która jest najlepszą z serii
  Laodeeinstein
  Laodeeinstein
  17 gru 2021, 02:06na dlcompare.com
  This definitely a game for far cry fans, the game mechanics is good. Far cry 6 is added gameplay mechanics from the past far cry, that makes that good even more
  To zdecydowanie gra dla fanów far cry, mechanika gry jest dobra. Far cry 6 jest dodana mechanika rozgrywki z przeszłości far cry, że czyni to dobre nawet więcej
  JugadorNº43
  JugadorNº43
  23 lis 2021, 00:20na dlcompare.es
  Tras jugarlo, puedo decir que me ha gustado mucho. Un juego más de una de mis sagas favoritas. El mundo abierto y la libertad que aporta es increíble. Sin duda lo recomiendo.
  Po zagraniu w nią mogę powiedzieć, że bardzo mi się podobała. Kolejna gra w jednej z moich ulubionych sag. Otwarty świat i wolność, jaką daje, jest niesamowita. Zdecydowanie polecam.
  Uny
  Uny
  12 lis 2021, 15:03na dlcompare.fr
  Franchement le jeu est pas trop mal, certes le contenu n'est pas extraordinaire mais c'est du Far Cry on pose le cerveau et on se lance dans l'aventure. La campagne en elle même est plutôt courte et la difficulté assez simple alors n'hésitez pas à faire les quêtes annexes.
  Szczerze mówiąc gra nie jest zła, na pewno zawartość nie jest nadzwyczajna, ale to Far Cry, odkładasz mózg na bok i idziesz w przygodę. Sama kampania jest raczej krótka, a poziom trudności dość prosty, więc nie wahaj się wykonywać zadań pobocznych.
  pacofiestas321
  pacofiestas321
  12 lis 2021, 12:12na dlcompare.es
  Me encanta la tematica caribeña que le han dado esta entrega. Y que el doblaje sea en version original con actores de doblaje latinos le da un toque genial. En cuanto a la jugabilidad esta muy entretenido, recordando a los far crys pasados.
  Uwielbiam karaibski motyw, który nadali temu wydaniu. A to, że dubbing jest w oryginalnej wersji z latynoskimi aktorami dodaje mu niesamowitego uroku. Co do rozgrywki jest bardzo zabawny, przypominający przeszłość far crys.
  Yermi
  Yermi
  11 lis 2021, 19:56na dlcompare.es
  Juego con muy buena ambientación, además de una buena historia y mascotas carismáticas como chorizo, chicharrón o guapo.
  Gra z bardzo dobrą oprawą, dobrą fabułą i charyzmatycznymi maskotkami jak chorizo, chicharrón czy guapo.
  ionyx
  ionyx
  10 lis 2021, 18:32na dlcompare.fr
  très bon jeu, mais avec quelque bug mineur. Prise en main rapide et plaisante, jeu que je conseille
  Bardzo dobra gra, ale z kilkoma drobnymi błędami. Szybko i przyjemnie się gra, polecam
  Firejoke27
  Firejoke27
  9 lis 2021, 22:29na dlcompare.fr
  Belle 'upgrade' après un Far Cry 5 un peu fade à mon goût ! Tout n'est pas parfait, mais une expérience à ne pas refuser.
  Miła aktualizacja po Far Cry 5, który był trochę nijaki jak na mój gust! Nie wszystko jest idealne, ale to doświadczenie, którego nie można sobie odmówić.
  Perrino12
  Perrino12
  9 lis 2021, 14:36na dlcompare.es
  No es mi preferido, pero para entretenerse y pasar el rato está bastante bien. Me ha parecido un far cry algo distinto pero mantiene la esencia de la saga.
  Nie jest to mój ulubiony film, ale dla rozrywki i zabicia czasu jest całkiem niezły. Dla mnie Far Cry jest nieco inny, ale zachowuje esencję sagi.
  gennyshark
  gennyshark
  8 lis 2021, 22:07na dlcompare.com
  After Far Cry 5 and the spin off Far Cry New Dawn mamma Ubi give us another more open world Fra Cry: the sixth episode Far Cry 6.RPG elements and premade male or female protagonist will delight game's fans, and after in the DLCs they will play with bad guys Vaas Montenegro, Pagan Min e Joseph Seed also!
  Po Far Cry 5 i spin off Far Cry New Dawn mamma Ubi dać nam kolejny bardziej otwarty świat Fra Cry: szósty odcinek Far Cry 6.elementy RPG i premade męskiego lub żeńskiego bohatera zachwyci fanów gry, a po w DLC będą grać z złych facetów Vaas Montenegro, Pagan Min e Joseph Seed również!
  Wyświetl więcej komentarzy
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Far Cry 6
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe , First-Person Shooter , Narracja
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Ubisoft Toronto
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 7 października 2021
  • Wymagania systemowe
   • Zalecane
   • CPU : Ryzen 5 3600X / Core i7-7700
   • RAM : 16 GB
   • GPU : GeForce GTX 1080 / RX VEGA64
   • Dysk : 60 GB
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 18ESRB M
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare