Możesz teraz dostosować swoją zbroję w Assassin's Creed Valhalla

Możesz teraz dostosować swoją zbroję w Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft ma długą historię dodawania nowych treści i funkcji do gier z serii Assassin's Creed po ich premierze. Assassin's Creed Valhalla nie jest wyjątkiem od reguły. Twórcy skupili się na ulepszeniu gry na kilka sposobów i usprawnieniu rozgrywki od momentu jej wydania w listopadzie 2020 roku, ale nadejście aktualizacji 1.2.0 przynosi funkcję, o którą gracze prosili od pierwszego dnia, a jest nią możliwość dostosowania wyglądu Eivora w grze. Ta darmowa aktualizacja pozwoli graczom sprawić, że każdy element ekwipunku lub broni będzie wyglądał tak, jak chcą. Wszystko, co muszą zrobić, to zanieść je do kowala Gunnara w Ravensthorpe i zapłacić 50 sztuk srebra.

Ale aktualizacja 1.2.0 dla Assassin's Creed Valhalla dodaje też wiele innych nowych rzeczy. Festiwal Ostara jest wydarzeniem w grze, które będzie trwało od 18 marca do 8 kwietnia. Niewiele zostało ujawnione na jego temat, ale już za kilka dni poznamy każdy szczegół. Aktualizacja dodaje również trzy nowe umiejętności dla postaci. Fearless Leaper pozwoli Ci wykonać atak z wyskoku z dowolnej wysokości z większymi obrażeniami i efektem obszarowym, Raven's Loot pozwoli Ci zbierać łupy z celów, które zabijasz z daleka, a Loot Food zwiększy Twoje możliwości zdobywania jedzenia, gdy zabijasz wrogów.

 

 

Jak to miało miejsce w poprzednich aktualizacjach, 1.2.0 przynosi również sporą liczbę ulepszeń gry i poprawek błędów, które poprawią Twoje wrażenia z rozgrywki w Assassin's Creed Valhalla. Możesz poznać każdy szczegół aktualizacji czytając oficjalne notatki do łatki tutaj, w tym czas wydania dla każdego regionu, kiedy będzie dziś dostępna.

Jak zwykle, jeśli nie masz jeszcze Assassin's Creed Valhalla, możesz znaleźć ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce, jeśli chcesz doświadczyć życia zaciekłego wojownika podczas inwazji Wikingów na Anglię w IX wieku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare