Assassin's Creed Valhalla wprowadza Rzeczne Najazdy

Assassin's Creed Valhalla wprowadza Rzeczne Najazdy
16 lut 2021, 13:30

Mimo, że gry z serii Assassin's Creed już od jakiegoś czasu dostarczają graczom rozrywki, Ubisoft z każdą kolejną odsłoną potrafi nas zaskoczyć i przenieść rozgrywkę na nowy poziom. Assassin's Creed Valhalla stał się jedną z najpopularniejszych gier w serii. Nie wiemy, czy to dlatego, że gracze kochają kulturę wikingów, czy po prostu z powodu wszystkich nowości w grze, ale prawda jest taka, że Eivor jest już legendarną postacią, której sława dorównuje Ezio Auditore da Firenze, ikonicznemu bohaterowi Assassin's Creed II.

Assassin's Creed Valhalla oferuje wystarczająco dużo zawartości, abyś był zajęty przez długi czas, z mnóstwem angielskich terytoriów do zbadania i wrogów do pokonania, podczas gdy próbujesz zapewnić bezpieczeństwo ludziom w swojej osadzie i pomóc im prosperować na wrogich ziemiach. Ubisoft ma jednak dobrze ułożone plany rozbudowy gry, a Assassin's Creed Valhalla otrzyma dziś największy wydany do tej pory patch. Aktualizacja 1.1.2 trafi dziś na wszystkie platformy i wprowadza do gry zupełnie nowy tryb gry, Rzeczne Najazdy, w którym będziesz eksplorował nowe regiony Anglii w poszukiwaniu nowych celów do najazdu, większego łupu i wymagających bitew dla Ciebie i Twojego klanu.

 

 

Aktualizacja zawiera również nowe umiejętności dla Eivora, który będzie teraz mógł zastawić pułapkę, która sprawi, że wrogowie wpadną w szał, wzbudzić strach w pobliskich przeciwnikach dzikim okrzykiem bojowym lub wykonać potężne uderzenie ramieniem, które odrzuci wrogów do tyłu. Umiejętności te przyczynią się do tego, że nasz potężny wódz wikingów będzie siłą, z którą trzeba się liczyć.

Aktualizacja 1.1.2 dlaAssassin's Creed Valhalla zawiera również kilka ulepszeń gry, zmian balansu i poprawek błędów, które można znaleźć na oficjalnej stronie z notatkami patcha. Rozmiar aktualizacji waha się między 10 a 20 GB w zależności od platformy, na której grasz w grę, więc przygotuj się dziś na spory plik do pobrania, zanim zagrasz w Assassin's Creed Valhalla.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare