Assassin's Creed Mirage zadebiutuje wcześniej niż oczekiwano

Assassin's Creed Mirage zadebiutuje wcześniej niż oczekiwano

Chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do opóźnień w premierach gier wideo, ponieważ jest to powszechne zjawisko, sytuacja odwrotna może się również zdarzyć, choć dzieje się to bardzo rzadko. Ubisoft wydaje się być chętny do wypuszczenia kolejnej odsłony serii Assassin's Creed i przyspieszył premierę Assassin's Creed Mirage. Fani kultowej serii przygodowych gier akcji będą mogli dołączyć do Basima w nowym doświadczeniu, które zagłębi się w tajemnice i pochodzenie Bractwa Asasynów.

 

 

Wcześniej nie znaczy niekompletnie

Pierwotną datą premiery Assassin's Creed Mirage był 12 października 2023 roku, ale w dość nieoczekiwanym posunięciu deweloper zmienił ją na 5 października 2023 roku. W ogólnym rozrachunku nie powinno to mieć żadnego wpływu na rozwój lub wydajność gry. Ubisoft anulował w tym roku kilka projektów i stwierdził, że koncentruje się na dostarczaniu dobrych wrażeń ze swoich głównych franczyz. Ponieważ Assassin's Creed jest jedną z najważniejszych z nich, można przypuszczać, że gra będzie w bardzo dobrym stanie w momencie premiery, nawet jeśli dostanie drobne poprawki i aktualizacje po premierze.

Assassin's Creed Mirage będzie mniejszym i bardziej intymnym doświadczeniem, więc wydanie gry bez większych problemów powinno być łatwe dla wydawcy, który dostarczył już znacznie większe gry, takie jak Assassin's Creed Valhalla, Assassin's Creed Origins i Assassin's Creed Odyssey. Ponadto, pokazane do tej pory materiały filmowe wydają się być bardzo dobrej jakości. W każdym razie będziemy musieli poczekać do października, aby dowiedzieć się, czy Ubisoft dopiął swego z tą grą, czy też nie.

Jak zwykle, pamiętaj, że możesz zamówić w przedsprzedaży klucz cyfrowy Assassin's Creed Mirage w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce, a także dowiedzieć się najnowszych wiadomości o grach wideo, śledząc tę sekcję.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare