K4G BG 4 EN
 
 

Assassin's Creed Mirage to samodzielne doświadczenie

Assassin's Creed Mirage to samodzielne doświadczenie

Assassin's Creed Mirage obiecuje ożywić jedną z najbardziej kultowych serii gier wideo wszech czasów, powracając do jej początków. Deweloper Ubisoft uczynił go mniejszym niż jego poprzednik i ponownie skupi się na mechanice zabójstw i skradania się. Gra jest przygodówką, która pozbywa się wszystkich zbędnych funkcji, aby skupić się na dostarczaniu bardziej skoncentrowanych i wciągających wrażeń z ekscytującą historią u podstaw. Mimo to zamierza zachować całą historyczną dokładność, która wyróżniała serię od jej początków, i pozwoli Ci odkryć historię Bagdadu.

Brak DLC

Dyrektor kreatywny Assassin's Creed Mirage, Stephane Boudon, potwierdził w niedawnej sesji AMA na Reddicie, że gra jest tworzona jako samodzielna przygoda, pozostawiając bardzo klarowne, że Ubisoft Bordeaux "nie ma planów na DLC lub rozległe treści popremierowe". Zamiast tego studio pracuje nad zapewnieniem jak najlepszych wrażeń, z łatwą do zrozumienia mechaniką zabójstw, której nie można nadużywać (możesz aktywować skupienie zabójstwa tylko spoza walki), dynamicznymi ruchami parkour, które oferują najlepszą kontrolę nad Basim i nie tylko. Ponadto, jeśli jesteś jednym z tych, którzy martwią się o jakość grafiki w Assassin's Creed Mirage po obejrzeniu zwiastuna, możesz być pewien, że studio pracuje obecnie nad jej poprawą.

 

 

Dzięki fabule, która zapewni rozrywkę na 15 do 30 godzin, Assassin's Creed Mirage obiecuje zaoferować intensywne wrażenia, które docenią najbardziej doświadczeni fani serii, ponieważ będzie ona znacznie bliższa pierwszym grom Assassin's Creed. Ubisoft zdecydowanie nie porzuca serii w najbliższym czasie. W rzeczywistości zamierza skoncentrować na niej więcej zasobów.

Dostaniemy Assassin's Creed na jakiś czas, bez względu na to, jak krótka może być kolejna odsłona. Przypominamy, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye Assassin's Creed Mirage na wszystkie platformy przed premierą 12 października.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare