Dostępna jest darmowa wersja próbna Assassin's Creed Mirage

Dostępna jest darmowa wersja próbna Assassin's Creed Mirage

Assassin's Creed Mirage to najnowsza odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft, w którą można teraz zagrać za darmo dzięki wersji próbnej. Ubisoft daje każdemu możliwość dołączenia do Basima Ibn Ishaqa w epickiej przygodzie, która na nowo przeżyje jego początki jako członka Asasynów. Fabuła gry rozgrywa się w IX wieku podczas złotego wieku kalifatu Abbasydów i podąża za młodym Basimem, który porzuca swoje złodziejskie życie, aby dołączyć do Ukrytych.

"W Assassin's Creed Mirage wcielasz się w Basima, przebiegłego ulicznego złodzieja z koszmarnymi wizjami poszukującego odpowiedzi i sprawiedliwości.
Dołącz do starożytnej organizacji i poznaj nowe wyznanie - takie, które zmieni los Basima w sposób, jakiego nigdy nie mógł sobie wyobrazić".

Porywająca akcja i solidna fabuła to najlepsze cechy gry, która została stworzona, aby przypominać oryginalne gry Assassin's Creed. Dzięki ponownemu skupieniu się na skradaniu i mechanice zabójstw, Assassin's Creed Mirage pozostawia na boku zbyt imponującą skalę poprzednich odsłon serii, takich jak Assassin's Creed Valhalla, aby skupić się na dostarczaniu bardziej intensywnych, samodzielnych wrażeń.

 

 

Wypróbuj za darmo przez ograniczony czas

Ubisoft udostępnił darmową wersję próbną Assassin's Creed Mirage, która pozwala każdemu doświadczyć wszystkiego, co gra ma do zaoferowania przez ograniczony czas. Jest on dostępny na PC, Xbox i PlayStation i można go pobrać za darmo do końca tego miesiąca. Wersja próbna zapewnia dostęp do pierwszych dwóch godzin gry. Ponadto wszelkie postępy poczynione podczas okresu próbnego zostaną zapisane i zostaną przeniesione, jeśli zdecydujesz się później kupić grę. Oczywiście najlepsze oferty na zakup Assassin's Creed Mirage są dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare