Przygotuj się na jutrzejszą rozgrywkę w Assassin's Creed: Mirage

Przygotuj się na jutrzejszą rozgrywkę w Assassin's Creed: Mirage

Assassin's Creed: Mirage stał się najbardziej wyczekiwaną grą z popularnej serii przygodowych gier akcji. Gra obiecuje powrót do początków serii, z mniejszą, ale bardziej intensywną fabułą i mechaniką rozgrywki z większym naciskiem na zabójstwa, skradanie się i podstęp. Gra Assassin's Creed: Mirage, której głównym bohaterem jest Basim, rozgrywa się w Bagdadzie około IX wieku i stawia gracza w roli młodego ulicznego złodzieja, który zmienia się w zupełnie inną osobę, dorastając w cieniu tajemniczego zakonu zabójców z powodu nieoczekiwanych okoliczności.

Pomimo mniejszych rozmiarów niż jej poprzedniczki, Assassin's Creed: Mirage nie rezygnuje z żadnej z cech, które sprawiły, że seria stała się ulubieńcem fanów. Ekscytująca walka, solidna i ekscytująca fabuła oraz niezwykła szczegółowość, jeśli chodzi o przedstawienie historycznej scenerii i miejsca, w którym wszystko się rozgrywa, to najważniejsze elementy przygody, która jest idealna dla tych, którzy uważają, że tytuły takie jak Assassin's Creed: Valhalla i Assassin's Creed: Odyssey były zbyt duże i brakuje im tego rodzaju doświadczenia, które sprawiło, że gry Assassin's Creed stały się legendą.

Globalny czas premiery

Ci, którzy z niecierpliwością czekają, aby zanurzyć się w nowej przygodzie, z przyjemnością dowiedzą się, że wszystko jest gotowe na jutrzejszą premierę Assassin's Creed Mirage. Ubisoft ujawnił globalne godziny premiery gry w publikacji na X (Twitter).

 

 

Jeśli nigdy nie doświadczyłeś, jak wygląda gra w Assassin's Creed, wydanie Assassin's Creed: Mirage jest dla ciebie świetną okazją, ponieważ jest bliższy początkom serii. Jest to również wystarczający powód dla doświadczonych fanów serii, aby wypróbować grę. Oczywiście najlepsze oferty na klucze cyfrowe Assassin's Creed: Mirage są dostępne w naszej porównywarce, ale powinieneś sprawdzić wymagania systemowe, jeśli chcesz zagrać w grę na PC.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare