Instant Gaming EU
 
 

Ubisoft prezentuje Assassin's Creed Mirage w nowych materiałach wideo

Ubisoft prezentuje Assassin's Creed Mirage w nowych materiałach wideo

Ubisoft nie przeżywa najlepszego momentu z powodu anulowania niektórych projektów, ale deweloper postanowił skupić się na swoich najważniejszych franczyzach, aby iść naprzód. Assassin's Creed Mirage jest głównym priorytetem francuskiej firmy, a najnowsze wydarzenie to pokazuje. Dwa nowe filmy, jeden skupiający się na fabule, a drugi pokazujący przewodnik po rozgrywce, przyciągnęły uwagę wszystkich fanów, udowadniając, że Assassin's Creed jest nadal ulubieńcem mas.

Intrygująca historia

Assassin's Creed Mirage podąża śladami Basima, ulicznego złodzieja poszukującego zemsty, który opuszcza Bagdad, aby dołączyć do starożytnej tajnej organizacji. Postępując zgodnie z jej zasadami, stanie się zupełnie inną osobą i znajdzie odpowiedź na koszmarne wizje, które nawiedzają go od dłuższego czasu.

 

 

Historia w Assassin's Creed Mirage może wydawać się mniej epicka niż w poprzednich odsłonach serii, ale jest to całkowicie zamierzone, ponieważ Ubisoft chciał stworzyć mniejszą i bardziej osobistą grę z rozgrywką bardziej związaną z mechaniką skradania się i zabójstw, która uczyniła Assassin's Creed jedną z najpopularniejszych serii gier wideo. W rzeczywistości twórcy dodali nawet nostalgiczny "niebiesko-szary" filtr, który sprawia, że Assassin's Creed Mirage wygląda jak pierwsza gra z serii.

 

 

Assassin's Creed Mirage sprawi, że seria powróci do swoich korzeni. To coś, o co fani prosili od dłuższego czasu. Chociaż gry takie jak Assassin's Creed Valhalla odpowiednio zintegrowały fabułę serii, skręciły w kierunku bardziej imponującej przygody, która jest mniej intymna niż pierwsze gry z serii.

Premiera gry została zaplanowana na 12 października na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S. Najlepsze ceny na zakup taniego kodu Assassin's Creed Mirage są już dostępne dzięki naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare