Instant Gaming EU
 
 

Assassin's Creed Mirage otrzymuje nowe funkcje

Assassin's Creed Mirage otrzymuje nowe funkcje

Zawsze są dobre powody, aby zagrać w Assassin's Creed Mirage, nawet jeśli już raz ukończyłeś grę. Ubisoftowi udało się stworzyć przygodę, która jest doskonałym przykładem tego, czym powinny być gry z tej długowiecznej serii - opowieścią z głęboką narracją i akcją. Gra cofa serię do jej początków i odkłada na bok rozmach poprzednich tytułów, aby skupić się na dostarczeniu intensywnej historii i mechaniki rozgrywki opartej na skradaniu się i zabójstwach.

Nowy powód, by zagrać w Assassin's Creed Mirage

Ubisoft ogłosił, że wkrótce wprowadzi kilka nowości do Assassin's Creed Mirage, które ucieszą tych, którzy zechcą spróbować swoich sił w tej grze. Przyszła darmowa aktualizacja będzie zawierać tryb Nowa Gra Plus, o który fani prosili już od jakiegoś czasu. Jak zwykle, w tym trybie będziesz mógł powtórzyć grę od początku po pierwszej rozgrywce, ale z wyższym poziomem trudności i zachowując wszystko, co odblokowałeś. W tym trybie dostępna będzie również opcja permanentnej śmierci, która jest idealna dla graczy szukających dodatkowego wyzwania.

 

 

Wraz z Assassin's Creed Mirage seria powraca do swoich korzeni, a Ubisoft zadowala fanów, którzy od dawna domagali się tego typu gry. Studiu deweloperskiemu udało się stworzyć grę, która doskonale równoważy stronę RPG gry i rozgrywkę opartą na skradaniu, aby zapewnić autentyczne wrażenia z Assassin's Creed.

Jeśli chcesz wyruszyć na ulice Bagdadu i dołączyć do Basima Ibn Ishaqa w jego przygodzie, nadchodząca aktualizacja zostanie wydana w grudniu. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś gry, najtańsze cdkeye Assassin's Creed Mirage są dostępne w naszej porównywarce w każdej chwili.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare