Assassin's Creed Mirage pojawi się w październiku

Assassin's Creed Mirage pojawi się w październiku

Ubisoft nie przeżywa najlepszych chwil. Francuska firma nie osiągnęła w zeszłym roku dobrych wyników z niektórymi swoimi wydaniami. Tytuły takie jak Skull and Bones trwają dłużej niż oczekiwano, podczas gdy inne, takie jak Beyond Good and Evil 2, całkowicie zniknęły z radaru. W takim scenariuszu Ubisoft stawia na jedną ze swoich najpopularniejszych serii, aby uratować rok 2024. Mowa oczywiście o Assassin's Creed.

Po sukcesie Assassin's Creed Valhalla, deweloper wydaje się obierać nieco inny kierunek z Assassin's Creed: Mirage. Nadchodząca gra zaoferuje mniejsze i bardziej intymne doświadczenie, more character-driven, i znacznie bliższe pierwszym odsłonom serii.

Nowa gra będzie powrotem do początków serii z historią set in Baghdad w szczytowym okresie Imperium Perskiego. Jej bohaterem będzie Basim, młody uliczny złodziej szukający sprawiedliwości, który wkracza do tajnej organizacji, która na zawsze zmieni jego życie i historię. Ubisoft zamierza dostarczyć rozgrywkę bardziej skoncentrowaną na skradaniu się i zabójstwach w Assassin's Creed Mirage, o co fani serii prosili od dłuższego czasu.

Więcej zasobów dla serii

Ubisoft ujawnił niedawno plany powiększenia zespołu pracującego nad Assassin's Creed o 40% w nadchodzących latach, zwiększając ich liczbę z 2.000 do 2.800, co pokazuje jego zaangażowanie w serię. Assassin's Creed Mirage będzie pierwszą grą, która skorzysta z takiego ulepszenia. W międzyczasie pojawiły się doniesienia wskazujące na październikową premierę gry, ale jak dotąd nic nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Z pewnością dowiemy się więcej o Assassin's Creed Mirage w nadchodzącym Ubisoft Forward, który zaplanowano na 12 czerwca. Oczywiście, jeśli chcesz zamówić swoją kopię w najlepszej cenie, możesz już teraz sprawdzić najlepsze oferty na Assassin's Creed Mirage CD keys za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare