Instant Gaming EU
 
 

Assassin's Creed Syndicate za darmo przez ograniczony czas

Assassin's Creed Syndicate za darmo przez ograniczony czas

Po wydaniu Assassin's Creed Mirage z wielkim sukcesem, Ubisoft chce utrzymać bardzo wysoki szum wokół serii. Czy może być lepszy sposób na osiągnięcie tego celu niż rozdawanie darmowych kopii jednej z odsłon serii? Assassin's Creed Syndicate to dziewiąta odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji od Ubisoft. Francuska firma umożliwia teraz wszystkim graczom zdobycie darmowej kopii gry na PC. Jeśli chcesz odebrać kopię gry i zatrzymać ją na stałe, wszystko co musisz zrobić, to przejść do Ubisoft Connect. Zaloguj się za pomocą swojego konta lub utwórz je, jeśli jeszcze go nie masz, a będziesz mógł otrzymać swoją kopię bez żadnych kosztów. Oferta potrwa do 6 grudnia, więc wciąż masz czas, aby ukończyć proces i zdobyć grę.

Londyńskie podziemia do usług

Assassin's Creed Syndicate śledzi losy Jacoba Fyre'a, którego celem jest odnalezienie artefaktu ukrytego w Londynie podczas tajnej wojny między Asasynami a Templariuszami. Akcja gry rozgrywa się w 1868 roku, kiedy rewolucja przemysłowa dobiega końca, a miasto jest w chaosie z powodu drastycznych zmian w gospodarce. Jacob znajdzie się na terytorium Templariuszy i będzie walczył o podważenie ich władzy nad miastem, próbując jednocześnie wykonać swoją misję i odnaleźć Kawałek Raju. Z tętniącym życiem otwartym światem do odkrycia i nową mechaniką przemierzania, Assassin's Creed Syndicate oferuje akcję i ekscytującą fabułę wszystkim graczom, którzy chcą zanurzyć się w epickiej przygodzie osadzonej w epoce wiktoriańskiej.

 

 

Każda gra z serii Assassin's Creed oferuje szczegółowe przedstawienie konkretnego okresu w historii i oferuje ekscytującą przygodę osadzoną w tym okresie. Po Assassin's Creed Syndicate, Ubisoft zaczął tworzyć gry Assassin's Creed znacznie większe w procesie, którego kulminacją było Assassin's Creed Valhalla. Seria powróciła do swoich początków w Assassin's Creed Mirage, który oferuje mniejsze i bardziej intensywne doświadczenie fabularne, skupiające się na mechanice skradania i zabójstw. Jeśli jeszcze jej nie odkryłeś, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani klucz Assassin's Creed Mirage na PC i sprawdzić, jak seria ewoluowała na przestrzeni lat.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare