Assassin's Creed Mirage będzie mniejszy niż Valhalla

Assassin's Creed Mirage będzie mniejszy niż Valhalla

Po ogłoszeniu nowej odsłony serii Assassin's Creed we wrześniu, Ubisoft nie mówił zbyt wiele o nowej grze. Na szczęście niedawny wywiad GamesRadar z dyrektorem kreatywnym Ubisoft, Stéphane'em Boudonem, rzucił nieco światła na ciekawostki o Assassin's Creed Mirage. Najciekawszą nowością w nadchodzącej grze jest to, że powróci ona do początków serii na mniejszą skalę, co spodoba się wielu fanom. Gry z serii Assassin's Creed z biegiem lat stawały się coraz większe, czego kulminacją było Assassin's Creed Valhalla, kolosalne dzieło z ogromnym światem do eksploracji i szaloną liczbą aktywności, których można się podjąć. W wyniku tego wzrostu gry Assassin's Creed w jakiś sposób straciły swoją pierwotną esencję i przeniosły się na pole masowych gier fabularnych.

 

 

Prośby fanów o przygodę bardziej intymną i bliższą korzeniom serii zachęciły deweloperów do dostarczenia właśnie tego w Assassin's Creed Mirage, według Bourdona.

"Mirage powstał w wyniku zbiegu kilku czynników. Oczywiście pierwszy z nich pochodzi od naszej społeczności: Origins, Odyssey, Valhalla to świetne gry z obietnicą przeżycia epickiej podróży w mocnym fantasy. Ich zakresy zostały skalibrowane, aby spełnić te ambicje, ponieważ wszystkie obejmują mechanikę RPG".

"Ale wśród naszych fanów zaczęliśmy słyszeć pragnienie opowieści z dobrymi postaciami, skupionej na głównych filarach pierwszych AC w bardziej intymnej skali. To rezonuje zarówno z nami, jak i deweloperami, i to był punkt wyjścia projektu".

Jest to bardzo mądre posunięcie, ponieważ Ubisoft nie jest w zbyt dobrej sytuacji ze względu na niedawne opóźnienie Skull and Bones, anulowanie innych projektów i inne błędy, które negatywnie wpłynęły na wyniki finansowe firmy. Skupienie się na dawaniu fanom tego, o co proszą, wydaje się być właściwą drogą. Assassin's Creed to seria z wieloma fanami na całym świecie i jeśli Assassin's Creed Mirage osiągnie złe wyniki, konsekwencje mogą być tragiczne. Na szczęście nie ma powodów do obaw, ponieważ gra już podczas prezentacji wyglądała świetnie, a wszystko, co o niej wiemy, wydaje się wystarczająco interesujące.

Pamiętaj, że w naszej porównywarce będziesz mógł znaleźć najlepsze oferty na zakup taniego Assassin's Creed Mirage na wszystkich platformach. Data premiery gry nie została jeszcze potwierdzona, ale jest ona planowana na ten rok.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare