Instant Gaming EU
 
 

Assassin's Creed Mirage przywróci stare systemy personalizacji

Assassin's Creed Mirage przywróci stare systemy personalizacji

Ubisoft skupia się na seriiAssassin's Creed i nadchodzącej premierze jej najnowszej odsłony. Assassin's Creed Mirage obiecuje powrót do początków serii z mniejszym doświadczeniem, które podkreśli rodzaj rozgrywki, a który uczynił miliony graczy prawdziwymi fanami oryginalnego Assassin's Creed. Więcej akcji ze skradankami, akrobatyką, zabójstwami i bardziej przytulnym doświadczeniem z solidną fabułą, która odchodzi od ogromnej przygody z otwartym światem, którą fani cieszyli się w Assassin's Creed Valhalla.

 

 

Takie podejście do serii nie oznacza, że Assassin's Creed Mirage będzie pozbawiony szczegółów. Gra będzie miała solidne tło historyczne i pozwoli ci odkryć Bagdad takim, jakim był w IX wieku, a także będzie zawierała funkcje, za którymi fani serii Assassin's Creed tęsknili od dłuższego czasu.

Głębszy poziom personalizacji

W ostatnich latach tytuły z serii Assassin's Creed zawierały wiele sposobów dostosowywania wyglądu postaci z niezwykłą szczegółowością. Liczba strojów i różnych wyglądów dostępnych w grach takich jak Assassin's Creed Origins jest zdumiewająca, ale istnieje funkcja, która po raz pierwszy pojawiła się w Assassin's Creed 2. Mowa oczywiście o farbowaniu. Choć wydaje się to proste, możliwość farbowania stroju postaci według własnego uznania jest czymś, o co fani prosili od jakiegoś czasu i powróci to w Assassin's Creed Mirage. Ubisoft potwierdził to za pośrednictwem Twittera za pomocą małego filmu, który pokazuje Basima noszącego jeden ze swoich strojów w grze, farbowany na różne kolory.

 

 

Takie małe dodatki zdecydowanie przyczyniają się do dostarczania bardziej osobistych wrażeń, z których gracze czerpią więcej przyjemności. Coś tak prostego jak zmiana koloru może mieć spore znaczenie, nawet fabularnie. Assassin's Creed Mirage podąża w tym kierunku, pomijając imponującą skalę swoich poprzedników.

Jeśli chcesz dołączyć do Basima i odkryć jego początki w Bractwie, premiera gry zaplanowana jest na 12 października 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Najlepsze ceny klucza cyfrowego Assassin's Creed Mirage są dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare