Eneba COM
 
 

Assassin's Creed Mirage odsłania historię Bagdadu

Assassin's Creed Mirage odsłania historię Bagdadu

Assassin's Creed to seria gier wideo, która wykorzystuje historię, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z rozgrywki. Historyczna dokładność i niesamowity poziom szczegółowości wykorzystany do przedstawienia scenerii gier sprawiły, że niektóre z nich stały się nawet materiałem referencyjnym dla studentów. Wycieczki Discovery Tours pozwalają na przykład zwiedzić starożytny Egipt (Assassin's Creed Origins), starożytną Grecję (Assassin's Creed Odyssey) i epokę wikingów (Assassin's Creed Valhalla), aby dowiedzieć się więcej o ich historii i życiu codziennym. Assassin's Creed Mirage zaoferuje graczom podobne doświadczenie, które dostarczy im więcej wiedzy na temat historii Bagdadu i kalifatu Abbasydów około IX wieku.

Podróż w czasie

Podążając śladami swoich poprzedników, Assassin's Creed Mirage zawiera History of Baghdad, nowy rodzaj wciągającego doświadczenia, które pozwala odwiedzić 66 historycznych miejsc w Bagdadzie i odblokować "artykuły oparte na badaniach, które zagłębiają się w informacje z pięciu tematów: Gospodarka; Wierzenia i życie codzienne; Rząd; Sztuka i nauka; oraz Życie dworskie".

Nie jest to oddzielne doświadczenie i jest zintegrowane z Assassin's Creed Mirage jako część kodeksu w grze pełnego istotnych informacji o historycznym otoczeniu gry. Ponadto, jeśli ukończysz wszystkie etapy doświadczenia, odblokujesz kilka nagród w grze dla Basima.

 

 

Tło historyczne gier z serii Assassin's Creed daje im solidne podstawy, aby uczynić doświadczenie bardziej wiarygodnym i pozwala graczom na głębszy poziom immersji. Pomimo tego, że Assassin's Creed Mirage jest mniejszy niż inne ostatnie odsłony, zachowa ten sam poziom historycznych szczegółów, co z pewnością spodoba się fanom.

Jeśli chcesz dołączyć do Basima w jego epickiej przygodzie i odkryć nowy rozdział w historii bractwa, premiera gry zaplanowana jest na 12 października, a już teraz możesz zdobyć kod Assassin's Creed Mirage za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare