Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Borderlands 3

 • PC
 • PS5
 • PS4
 • Switch
 • XboxOne
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Borderlands 3 nadchodzi!! Przygotuj się na znane postacie, zupełnie nowe i powrót większości Łowców Krypty z serii Borderlands, Psychosy, Skaggi, Syreny, miliardy pistoletów, a nawet solo na saksofonie Bricka. Aha, i dużo ciętego języka, jak można się spodziewać.  WBorderlands 3, gracze walczą z bliźniakami Calypso, dwoma fanatykami o mocach przypominających syrenę, które rządzą kultem zwanym Dzieci Krypty. Ciemnowłosy mężczyzna nazywa się Troy, a jego bliźniak nazywa się Tyreen. Do bliźniaków dołącza armia psychosów, mechów, mutantów i potworów. Pojawiają się opancerzone czołgi ciężkie, ziejące ogniem dinozaury i powracające szkodniki, takie jak pająki i varkidy.  Długo oczekiwana kontynuacja zawiera kilku Łowców Krypty:  Moze, Strzelec: Gdy Moze potrzebuje wsparcia, w celu uzyskania dodatkowej siły ognia może wezwać gigantycznego mecha, którym będzie pilotować, znanego jako Żelazny Niedźwiedź  Amara, Syrena: Jak zapewne potrafisz stwierdzić po tych wszystkich mięśniach, Amara jest pewną siebie i niesamowicie sprawną awanturniczką, która jest w stanie przywołać eteryczne pięści i autoprojekcję, która może zaatakować, i Phaselocki.  FL4K, Władca Bestii: Z FL4K chodzi przede wszystkim o polowanie, jest robotem-bestią, który może wybierać między trzema różnymi zwierzętami, z których jednym jest Skag.  Zane, Operacyjny: W Zane'ie chodzi o wyspecjalizowane gadżety na polu bitwy, szczególnie te, które pozwalają mu wpaść w bój, wywołać chaos i ponownie się wymknąć. Jest zamożą i elegancką klasą operacyjną. Podobnie jak Zero z Borderlands 2, Zane może wyrzucić wabik  Zgodnie z arkuszem informacyjnym z Gearbox, będziemy mogli „odkrywać nowe światy poza Pandorą, z których każdy zawiera unikalne środowiska do eksploracji i wrogów do zniszczenia. Gra w trybie kooperacji na podzielonym ekranie jest podstawowym elementem serii Borderlands, a także wydaje się, że Borderlands 3 utrzyma tradycję serii, ale oczywiście istnieje opcja kooperacji online.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Borderlands 3?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 23 sprzedawców, najniższa cena to 10.40zł w G2A, a nasi użytkownicy pozostawili 204 komentarzy

  Komentarze na Borderlands 3

  Ritchi
  Ritchi
  5 lis 2019, 14:58na dlcompare.fr
  - Bon, écoute, c'est plus possible ! Il nous faut du monde pour combattre les jumeaux Calypso ! On y arrivera jamais seul ! - hummm... J'ai peut être une solution ! - Ha ouais ? - Oui ! Mais c'est pas gagné ! - Hein ? - Je connais un certain "Ritchi", il pourrait nous aider ! Mais pour cela il faudrait... - Quoi ? Il faudrait quoi ? - Il faudrait qu'il soit tiré au sort pour avoir la chance de nous rejoindre dans notre monde ! ;)
  - Dobra, słuchajcie, nie możemy tego dłużej robić! Potrzebujemy ludzi do walki z bliźniakami Calypso! Sami nigdy nie damy rady! - Hmm... Być może mam rozwiązanie! - O tak? - Tak! Ale to nie jest łatwe! - Huh? - Znam gościa o imieniu "Ritchi", mógłby nam pomóc! Ale żeby to zrobić, musiałbyś... - Co trzeba zrobić? Musiałby co? - Musiałby zostać wylosowany na chybił trafił, aby mieć szansę dołączyć do nas w naszym świecie! ;)
  Arnaud
  Arnaud
  5 lis 2019, 11:56na dlcompare.fr
  j'adorerai jouer a ce jeux. je suis au chomage et le jeux est trop chère pour moi, mais je l'attender depuis longtemps j'ai adoré jouer au deux premier, j'ai adoré l'ambiance du jeux, les graphisme bien particulié. LE 3 à l'air surper il me donne trop envie, malheureusement trop chère pour le moment, mais je n'ai pas envie de d'attendre pour l'avoir. en plus je vois pleins de pub partout pour le jeux ça me donne encore plus envie de l'acheter.. mais je dois attendre :-(
  Bardzo chciałbym zagrać w tę grę.Jestem bezrobotny i gra jest dla mnie za droga, ale czekam na nią od dawna.Uwielbiałem grać w dwie pierwsze gry, uwielbiałem klimat gry, szczególną grafikę. Czekam na nią od dawna, uwielbiałam grać w dwie pierwsze gry, podobał mi się klimat gry, grafika i rozgrywka. Trzecia wygląda świetnie, ale jest dla mnie za droga, ale nie chce mi się na nią czekać.
  Lemon
  Lemon
  3 lis 2019, 11:04na dlcompare.fr
  J'avais tous les premiers volets dans ma bibliothèque et je n'y avais jamais touché. Je m'y suis mis récemment et j'ai pris une énorme baffe ! Les jeux n'ont pas pris une ride, mais je veux désormais me lancer sur le 3ème opus, vite envie de connaître la suite !
  Miałam wszystkie pierwsze części w swojej bibliotece i nigdy ich nie tknęłam. Ostatnio się w to wkręciłam i dostałam ogromnego kopa! Gry nie zestarzały się ani trochę, ale teraz chcę dostać się do 3. części, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co się stanie dalej!
  Zyzz974
  Zyzz974
  3 lis 2019, 01:47na dlcompare.fr
  Salutations voyageurs, moi je vais pas faire comme tout le monde, je vais pas implorer, et vanter mes mérites. D'ailleurs j'ai joué uniquement deux heures au premier borderland, ça m'avait pas trop plu. Cependant je souhaite renouer avec la licence. Et j'ai pas envie de dépenser une fortune pour un jeu qui pourrait autant me déplaire que me satisfaire grandement. Je galère à finir les fins de mois, mais gamer dans l'âme j'ai la chance de connaître dl compare, pour avoir les jeux les moins chère!
  Pozdrawiam podróżników, nie będę robił jak wszyscy, nie będę żebrał i chwalił się swoimi zasługami. W pierwszego borderlanda grałem tylko dwie godziny i nie za bardzo mi się podobał. Chcę jednak wrócić do licencji. A ja nie chcę wydawać fortuny na grę, która może mnie równie dobrze nie zadowolić, co bardzo usatysfakcjonować. Walczę, aby związać koniec z końcem, ale jako gracz w sercu mam szczęście wiedzieć dl porównuje, aby uzyskać najtańsze gry!
  Mario
  Mario
  2 lis 2019, 09:21na dlcompare.it
  Gioco fantastico, non vedo l’ora di dedicarmi ad un’avvincente avventura, interpretare personaggi sui generis, imbracciare armi di ogni genere, godermi la storia come se fosse un film. Sono sicuro che il divertimento, come anche tante emozioni, sono dietro l’angolo, quindi sono pronto ad accoglierle ????
  Fantastyczna gra, nie mogę się doczekać, aby poświęcić się ekscytującej przygody, grać sui generis znaków, proca broń wszelkiego rodzaju, cieszyć się historią, jakby to był film. Jestem pewna, że zabawa, jak i wiele emocji, są tuż za rogiem, więc jestem na nie gotowa ????
  Don Carlos
  Don Carlos
  30 paź 2019, 20:16na dlcompare.fr
  Je veux rejoindre mon meilleur pote et collectionner toutes ces armes magnifique et poutré tout ces sadiques et autres créatures spatiales !
  Chcę dołączyć do mojego najlepszego kumpla i zebrać wszystkie te wspaniałe bronie i pokonać wszystkich tych sadystów i innych stworzeń kosmicznych!
  Angelo Schmitt
  Angelo Schmitt
  30 paź 2019, 20:10na dlcompare.fr
  Bonsoir politesse avant tout ! Apres avoir saigner le 2 jusqu a l os (genre vraiment jusqu a l os) montée les 6 personnage jusqu au niveau 80 et avoir farmer tout les arme utile avec le bon pré-fix et les bonne states je peut pas ne pas jouer a ce jeux !
  Dobry wieczór uprzejmość przede wszystkim! Po wykrwawieniu 2 do kości (jak naprawdę do kości) zamontował 6 znaków do poziomu 80 i po farmed wszystkie użyteczne bronie z dobrym prefiksem i dobre państwa nie mogę nie grać w tę grę!
  jett
  jett
  30 paź 2019, 16:27na dlcompare.com
  i've finished the first one,2nd one, pre one. all on xbone like on rdr. i wanna play the game but i can't since the price is still high for me and i've already bought cyberpunk and MW 70 bux each, i can't really blow another 70 kek i'll be a happy guy if i get an email pop up getting borderlands 3 :D
  skończyłem pierwszą, drugą, pre. wszystko na xbone jak na rdr. chcę zagrać, ale nie mogę, bo cena wciąż jest dla mnie wysoka, a kupiłem już cyberpunk i MW po 70 buxów, nie mogę wydać kolejnych 70 kek. będę szczęśliwym facetem jeśli dostanę maila z informacją o borderlands 3 :D
  CervelloneRe
  CervelloneRe
  30 paź 2019, 13:49na dlcompare.it
  Fan della serie dal primo Borderlands, sarebbe bello poter tornare su Pandora a distruggere skag, bullimong e quant'altro
  Fan serii od pierwszego Borderlands, byłoby miło móc wrócić na Pandorę, aby zniszczyć skag, bullimong i co nie
  Leo
  Leo
  17 paź 2019, 21:07na dlcompare.com
  I would love to play this game because I don't have a decent first person shooter in my game library . This game looks like it has what it takes to fill that void . Besides , I've always wanted to play a Borderlands game but unfortunately never got the chance to .
  Chciałbym zagrać w tę grę, ponieważ nie mam przyzwoitej pierwszej osoby shooter w mojej bibliotece gier . Ta gra wygląda na to, że ma to, czego potrzeba, aby wypełnić tę pustkę. Poza tym zawsze chciałem zagrać w Borderlands, ale niestety nigdy nie miałem okazji.
  Wyświetl więcej komentarzy

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare