Eneba COM
 
 

Gearbox ogłasza nowy dodatek do gry Borderlands 3

Gearbox ogłasza nowy dodatek do gry Borderlands 3

Nadal dochodzimy do siebie po świętowaniu ślubu Hammerlocka i Wainwrighta, a Gearbox przygotował już dla nas trzeci dodatek do gry Borderlands 3. Nie chodzi o to, że nie jesteśmy przyzwyczajeni do strumienia dodatkowej zawartości, którą otrzymuje Borderlands 3. W końcu Borderlands 2 zawierało wiele dodatków DLC i każdy z nich dodał wiele funkcji i nowych stref, które tylko poprawiły grę. To samo można powiedzieć o Borderlands 3, a jeśli to nie wystarczyło w przypadku wydarzeń o ograniczonym czasie i dwóch DLC, które są już dostępne w grze, wkrótce otrzymamy nowy dodatek do kampanii.

Bounty of Blood: A Fistful of Redemption to inspirowana Zachodem przygoda, która zabierze graczy do Gehenny. Zakurzona planeta przygraniczna nigdy nie była tak przyjazna, ale zawsze jest coś, co przyciąga pewien rodzaj odwiedzających: pieniądze. Dokładnie tego oczekujesz po spotkaniu z gangiem Devil Riders, grupą banitów terroryzującą miasto Vestige, której szeryf wydał nagrodę za banitów. Zwiedzanie, szalone strzelanie i mnóstwo nagród do zdobycia ... czy możesz liczyć na lepsze wakacje?

Bounty of Blood: A Fistful of Redemption rozpocznie się 23 czerwca, ale wcześniej każdy gracz Borderlands 3 będzie miał dostęp do nowego Takedown, który zostanie wydany 4 czerwca dzięki bezpłatnej aktualizacji. Takedown at The Guardian Beach to nowa przygoda dla maksymalnie czterech doświadczonych graczy, w której udasz się na planetę Minos Prime, aby znaleźć źródło sygnału Guardiana. Ale, niespodzianka!, kiedy przybywasz na planetę, wita Cię burza pocisków, pochodząca od grupy nieuczciwych Strażników, którzy nie są zadowoleni z tego, że ingerujesz w ich plany. Wyzwanie okaże się dość trudne, ale spodziewaj się bardzo dobrych nagród, jeśli uda Ci się ukończyć misję i pokonać hordy wrogów i śmiercionośnych bossów, z którymi spotkasz się w trakcie Takedown.

 

 

Gearbox nie planuje dać graczom odpoczynku, a już pracuje nad czwartym DLC, który zostanie ogłoszony w kolejnych miesiącach. Pamiętaj, że wszystkie te dodatki są zawarte w Przepustce Sezonowej Borderlands 3, którą znajdziesz w najlepszej cenie w naszej porównywarce, wraz z grą podstawową.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare