Dodatek do gry Borderlands 3: Bounty of Blood jest już dostępny

Dodatek do gry Borderlands 3: Bounty of Blood jest już dostępny
26 cze 2020, 18:50

Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpłatne aktualizacje, wydarzenia sezonowe czy DLC, Gearbox bombarduje graczy Borderlands 3 treściami od momentu wydania gry. W grze podstawowej masz dostęp do wydarzeń sezonowych w danym momencie, a także do kilku Takedownów, które możesz wypróbować z innymi graczami lub nawet solo, jeśli masz pewność swoich umiejętności i siły ognia. Jeśli masz Przepustkę Sezonową Borderlands 3, masz już także dostęp do kilku DLC i możesz wziąć udział w Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot oraz zorganizować ceremonię ślubną swoich marzeń w Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock. Jesteśmy pewni, że to wszystko wystarczyło, abyś był zajęty przez jakiś czas, ale właśnie wypuszczono nowe DLC i niezależnie od tego, czy otrzymasz go w ramach przepustki sezonowej Borderlands 3, czy kupisz osobno, Bounty of Blood oferuje zupełnie nowe doświadczenie w Borderlands 3.


Planeta Gehenna nie jest najbardziej przyjaznym miejscem, ale to nigdy Cię nie powstrzymało. Kiedy usłyszysz, że miasto Vestige ma problemy z grupą bandytów, szybko udaj się na miejsce, jeśli nie po nagrodę, to aby mieć szansę zestrzelenia niektórych wrogów. Po dotarciu na miejsce będziesz musiał dopaść Devil Raiderów i pomóc szeryfowi miasta w odbudowie tego miejsca. Oczywiście za pomoc otrzymasz soczyste nagrody w postaci przedmiotów dostosowywania, nowej broni i nie tylko.

 

 

Bounty of Blood jest odpowiednie dla wszystkich graczy, nawet tych, którzy dopiero zaczynają przygodę w Borderlands 3. Możesz po prostu podnieść poziom swojej postaci i udać się bezpośrednio do Gehenny, jeśli tego właśnie chcesz, lub możesz poświęcić trochę czasu i zagrać w historię Borderlands 3 i poznać sekrety Krypt, zanim spróbujesz zawartości w DLC. Niezależnie od wybranej opcji, gra oferuje mnóstwo godzin szalonej akcji i prawie nieskończony wybór broni.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare