Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Borderlands 3 będzie miało nową Przepustkę Sezonową

Borderlands 3 będzie miało nową Przepustkę Sezonową
16 paź 2020, 18:26

Minął już rok od pojawienia się na rynku Borderlands 3, ale nie oznacza to, że gra jest przestarzała i Gearbox wydaje się być zdeterminowany, aby utrzymać ją przy życiu tak długo, jak to możliwe. W ciągu tego pierwszego roku życia, gracze Borderlands 3 skorzystali już z dodatkowych treści, aby jeszcze bardziej wzbogacić doświadczenie oferowane w grze bazowej. Te dodatkowe treści zostały dodane poprzez aktualizacje i ograniczone czasowo wydarzenia, ale także poprzez cztery DLC zawarte w Przepustce Sezonowej.

Po "Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck", najnowszym DLC zawartym w Przepustce Sezonowej, zastanawialiśmy się, co Gearbox będzie miał w ofercie dla gry. Wiemy już, że Borderlands 3 pojawi się na konsolach nowej generacji, że każdy z Vault Hunters będzie miał nowe drzewo umiejętności, a także, że w grze pojawi się nowy tryb split-screen.


Wygląda na to, że ta zawartość zostanie włączona do drugiego Season Passa. Gearbox ogłosił to wczoraj. Druga Przepustka Sezonowa Borderlands 3 będzie zawierać dwa DLC, Designer's Cut i Director's Cut. Pierwszy z nich będzie dostępny 10 listopada i będzie zawierał nowe drzewka umiejętności, jak również nowy tryb "Arms Race". Drugi powinien pojawić się na początku 2021 roku. Ponadto, Gearbox zaprezentował również na oficjalnej stronie Borderlands 3 harmonogram z kilkoma pokazami tej nowej treści, które odbędą się na ich kanale Twitch:

  • 20 października, 9:00 AM PT - Amara/FL4K ujawnienie nowych Drzewek Umiejętności z livestreamem i specjalny odcinek Ultimate Vault Hunters
  • 22 października, 9:00 AM PT - Moze/Zane ujawnienie nowych Drzewek Umiejętności z livestreamem i specjalny odcinek Ultimate Vault Hunters
  • 29 października, 9:00 AM PT - Premiera Borderlands Show z nowym trybem Wyścig zbrojeń i nie tylko
  • 30 października, 9:00 AM PT- The Bordercast debiutuje pierwszą praktyczną rozgrywką na żywo w Wyścigu zbrojeń

 


Czekając na więcej informacji na ten temat, można jeszcze wziąć udział w wydarzeniu Bloody Harvest, które obecnie odbywaj się w Borderlands 3 i potrwa do 5 listopada.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare