Borderlands 3: Krieg the Psycho będzie w sercu następnego DLC

Borderlands 3: Krieg the Psycho będzie w sercu następnego DLC

Z prawie rocznym opóźnieniem, Borderlands 3 zaoferowało już graczom sporą ilość dodatkowej zawartości, w tym trzy DLC, które zostały już wydane: Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot, Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock oraz najnowszy - Bounty of Blood.

Ale Gearbox nie chce na tym poprzestać. Borderlands 3 świętuje teraz swoją pierwszą rocznicę, a właśnie ogłoszono czwarte DLC. Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck, ukaże się 10 września, zaledwie trzy dni przed datą rocznicy.

Chociaż seria Borderlands stała się popularna ze względu na swoją dziwaczną stronę, Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck to prawdopodobnie najbardziej szalony DLC w Borderlands 3. Ta czwarta dodatkowa kampania zaprowadzi nas prosto do umysłu Kriega. Patricia Tannis próbuje rozwikłać tajemnicę szaleństwa psycho, którego wini za Valhallarch, mityczne miejsce, które doprowadziłoby każdego, kto zna jego prawdziwą naturę do szaleństwa. Krieg jest ukochaną postacią, która po raz pierwszy pojawiła się w Borderlands 2. Nie jest do końca klasycznym psychopatą, bo choć jego wołania są dość niespójne, to ma dużo bardziej rozsądny wewnętrzny głos.


Ten pierwszy trailer daje nam przegląd DLC Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck bez ujawniania zbyt wielu szczegółów. Szalona strona tej nowej kampanii jest dość jasna, ale dokładna treść nie została jeszcze ujawniona. Być może nie potrwa to zbyt długo, zanim dowiemy się więcej, ponieważ rozgrywka kolejnego DLC dla Borderlands 3 zostanie ujawniona w sobotę 29 sierpnia podczas Gamescomu.

Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck będzie ostatnim DLC zawartym w Przepustce Sezonowej Borderlands 3 i jest on również zawarty w Super Deluxe Edition.

Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare