Instant Gaming EU
 
 

Revenge of the Cartels w Borderlands 3 rozpoczyna się dzisiaj

Revenge of the Cartels w Borderlands 3 rozpoczyna się dzisiaj

Gearbox aktualizuje Borderlands 3 o nową zawartość od czasu premiery gry w zeszłym roku.  Dzięki wydaniu sezonowych wydarzeń, kilku DLC oraz wielu zmian i dodatków równowagi, gracze zawsze mają powód, aby kontynuować grę, niezależnie od tego, czy chodzi o wypróbowanie nowych rzeczy, zdobycie nowej legendarnej broni, a nawet wypróbowanie nowych wersji w celu zwiększenia zabawy podczas walki z Dziećmi z Krypty. Po niedawnym wydaniu Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock, Gearbox dodaje do gry nowe wydarzenie: Revenge of the Cartels.

W Revenge of the Cartels będziemy musieli pomóc Maurice'owi, eliminując niebezpiecznych członków gangu z całego świata Borderlands 3. Po spotkaniu z kilkoma agentami kartelu nowa strefa o nazwie Dwór będzie dla nas dostępna, a następnie przystąpimy do walki z Joeyem Ultravioletem, paskudnym facetem, który niepokoi naszego sauriańskiego przyjaciela. Oczywiście będą dostępne nagrody w ograniczonym czasie, w tym nowe przedmioty do personalizacji i potężna broń.

 

 

Ale jeśli uważasz, że Revenge of the Cartels jest wszystkim, co przygotował dla nas Gearbox w ciągu następnych kilku tygodni, to się mylisz. Dziś rozpoczyna się mini-wydarzenie Loot the Universe, które zapewni graczom większe szanse na zdobycie łupu, którego chcą w ciągu najbliższych czterech tygodni. Każdego tygodnia wrogowie na pewnej planecie będą mieli zwiększoną szansę na upuszczenie własnych legendarnych rodzajów broni, zaczynając od Pandory, a następnie Promethei, Eden-6 i Nekrotafeyo.

Revenge of the Cartels i Loot the Universe są dostępne dla wszystkich graczy Borderlands 3 za darmo, ale jest jeszcze jeden dodatek, który pojawi się w dzisiejszej aktualizacji: wyczekiwany tryb Mayhem 2.0. Jest to wersja systemu Mayhem, która zawiera 25 nowych modyfikatorów i pozwala modyfikować jego ustawienia z menu gry, zamiast za każdym razem wracać do Sanctuary III.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare