Tekken 8 nie będzie korzystał z Denuvo

Tekken 8 nie będzie korzystał z Denuvo

W przypadku bardzo popularnych serii gier wideo każdy najmniejszy szczegół jest naprawdę ważny. Nowa odsłona serii Tekken jest dość istotna, ponieważ Tekken 8 będzie kontynuował dziedzictwo jednej z najbardziej kultowych serii bijatyk wszechczasów. W ciągu ostatnich kilku miesięcy byliśmy świadkami ujawnienia wielu wojowników, którzy będą obecni w grze. Zarówno znane postacie, takie jak Kazuya Mishima, jak i nowicjusze, tacy jak Azucena, znajdą się w początkowym składzie wojowników dostępnych w Tekken 8 w momencie premiery. Niestety, promowanie gry zostało również dotknięte pewnymi kontrowersjami.

Obawy Denuvo

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiło się wiele plotek o tym, że Tekken 8 może wykorzystywać oprogramowanie anty-cheatowe Denuvo. Rezultatem była kaskada negatywnych opinii pochodzących od fanów serii. Powód jest prosty - Denuvo słynie z tego, że w przeszłości powodowało problemy z wydajnością w innych grach. Choć w innych przypadkach takie rzeczy mogą nie być aż tak istotne, to w Tekken 8 minimalne opóźnienia lub powolna reakcja mogą oznaczać różnicę między wygraną a przegraną. W związku z tym fani byli dość zirytowani, co ostatecznie spowodowało, że dyrektor Tekken 8 Katsuhiro Harada rozstrzygnął tę kwestię, potwierdzając, że gra w ogóle nie będzie korzystać z Denuvo. Harada wydaje się być dość zirytowany z powodu ogromu skarg, zwłaszcza że okazują się one całkowicie bezpodstawne.

 

 

Teraz, gdy wszystko zostało już wyjaśnione, pozostaje nam tylko czekać na kolejny epizod promocji Tekkena 8. Miejmy nadzieję, że będzie to ogłoszenie daty premiery. Chociaż plotka głosi, że gra pojawi się na początku 2024 roku, wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie w tej sprawie. W każdym razie możesz mieć pewność, że najlepsze oferty na cdkeye Tekken 8  na PC, PS 5 i Xbox Series X/S będą dostępne w naszej porównywarce przed premierą.

104.25zł
Tekken 8
Tekken 8
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare