Leroy Smith i Asuka Kazama pojawią się w Tekken 8

Leroy Smith i Asuka Kazama pojawią się w Tekken 8

Zgodnie z oczekiwaniami, Tekken 8 znajdzie się w centrum uwagi podczas EVO Japan 2023. Bandai Namco jest w pełni świadome znaczenia turnieju wśród fanów bijatyk i promuje kampanię marketingową swojego nadchodzącego tytułu. W ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy wiele filmów prezentujących wojowników, którzy będą obecni w Tekken 8 w momencie premiery. Lista obejmuje postacie, które były obecne we wszystkich odsłonach serii, takie jak Kazuya, oraz takie, które były nieobecne przez jakiś czas, jak Jun, ale wciąż ujawniane są kolejne. Leroy Smith i Asuka Kazama zostali pokazani w ten weekend w poświęconych im filmach.

Leroy Smith

Po pojawieniu się w Tekken 7 jako jedna z postaci w przepustce sezonowej, mistrz Win chun powraca w Tekken 8, aby wziąć udział w Turnieju Króla Żelaznej Pięści. Jego celem jest zemsta na tych, którzy wywołali wojnę gangów, która prawie zniszczyła Nowy Jork pięćdziesiąt lat temu. Dodał kilka nowych ruchów do swojego zestawu, ale jego szybka kombinacja ciosów jest nadal podstawą jego ofensywy.

 

 

Asuka Kazama

Kolejny członek rodziny Kazama znajdzie się w centrum uwagi w Tekken 8. Asuka Kazama będzie walczyć o sprawiedliwość i spróbuje wygrać turniej. Opanowała tradycyjne sztuki walki w stylu Kazama i wykorzystuje akrobatyczne kopnięcia, aby powalić na kolana każdego przeciwnika, bez względu na to, jak duży on jest.

 

 

Pomimo tego, że nowi wojownicy są ujawniani co tydzień, Bandai Namco wciąż nie odpowiedziało na jedno najważniejsze pytanie dotyczące Tekken 8: Jaka jest data premiery? Oczywiście mamy odpowiedź, jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić tanio Tekken 8: Skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

211.56zł
Tekken 8
Tekken 8
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare