Instant Gaming EU
 
 

Armored Core VI: Fires of Rubicon pokazuje 13 minut ekscytującej rozgrywki

Armored Core VI: Fires of Rubicon pokazuje 13 minut ekscytującej rozgrywki

Nie ma wątpliwości co do popularności FromSoftware jako dewelopera ze względu na znakomitą pracę studia nad Bloodborne, Dark Souls i Elden Ring. Chociaż na początku mogło to wpłynąć na poziom uwagi, jaką Armored Core VI: Fires of Rubicon zyskuje na Zachodzie, im więcej wiemy o grze, tym bardziej jesteśmy nią podekscytowani. Gra oferuje ekscytującą przygodę w przyszłości, w której korporacje walczą o kontrolę nad unikalnym i potężnym zasobem: Koralem. Gracz wciela się w rolę niezależnego najemnika pilotującego opancerzony rdzeń, masywnego mecha wyposażonego w potężną broń.

Bardzo dynamiczna walka w rdzeniu

FromSoftware ujawniło ostatnio kilka szczegółów na temat fabuły w zwiastunie Armored Core VI: Fires of Rubicon, ale teraz deweloper zapewnił fanom dogłębne spojrzenie na wiele funkcji gry za pośrednictwem nowego wideo, które oferuje 13 minut rozgrywki. Na filmie można zobaczyć, jak 621 bierze udział w różnych misjach na Rubicon 3 ze swoim AC, który wykazuje niesamowitą zwrotność i imponującą siłę ognia.

W Armored Core VI: Fires of Rubicon, będziesz mógł dostosować swojego AC za pomocą różnych części i do czterech broni, po jednej zamontowanej na każdym ramieniu i po jednej na każdym ramieniu. Jak widać na filmie, musisz polegać na swojej mobilności, aby unikać wszelkiego rodzaju nadlatujących pocisków, co prowadzi do niezwykle dynamicznych bitew, w których musisz wykorzystać wielowarstwową konstrukcję scenariuszy, aby przetrwać.

Ogólnie rzecz biorąc, Armored Core VI: Fires of Rubicon wygląda całkiem imponująco i znacznie różni się od innych gier japońskiego studia, ale jest to doświadczenie, w którym przeżywalność jest ściśle związana z umiejętnościami, podobnie jak w grach podobnych do Souls.

Będziemy musieli poczekać do 25 sierpnia, aby zagrać w grę na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S, ale możesz sprawdzić najlepsze ceny, aby kupić Armored Core VI: Fires of Rubicon za pomocą naszej porównywarki już teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare