Phantom Liberty zmieni Cyberpunk 2077, nawet jeśli nie kupisz rozszerzenia

Phantom Liberty zmieni Cyberpunk 2077, nawet jeśli nie kupisz rozszerzenia

CD Project Red potrzebował ponad roku, aby Cyberpunk 2077 znalazł się w miejscu, w którym powinien być w momencie premiery, ale zdecydowanie warto było podjąć ten wysiłek. Futurystyczna przygoda stała się pozycją obowiązkową dla wszystkich fanów gatunku RPG dzięki niesamowitej fabule i ekscytującej mechanice rozgrywki. Jeśli jednak myślicie, że polskie studio skończyło już z tą grą, to jesteście w sporym błędzie. Zbliżająca się premiera rozszerzenia Phantom Liberty rozszerzy grę o nową fabułę, thriller szpiegowski, który zaangażuje V w mroczny spisek przeciwko rządowi.

Wczorajsze wydarzenie Gamescom 2023 Opening Night Live było źródłem nowych informacji na temat rozszerzenia, które są dość istotne, szczególnie dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na jego zakup. Nowy zwiastun przedstawiający wszystkie nowości, które pojawią się w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty został zaprezentowany podczas wydarzenia.

Nowości dla każdego

Rozszerzenie Cyberpunk 2077 będzie zawierać nowe funkcje, takie jak nowe bronie, przeprojektowane wszczepy, nową fabułę i wiele innych, ale najlepsze jest to, że będziesz mógł cieszyć się wieloma z nich, nawet jeśli nie posiadasz rozszerzenia. Mianowicie, walka w pojazdach, nowe drzewka umiejętności i przebudowany system policji będą dostępne dla wszystkich graczy Cyberpunk 2077 po wydaniu ogromnej darmowej aktualizacji 2.0 na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

 

 

Premiera rozszerzenia zaplanowana jest na 25 września, a najlepsze oferty na Cyberpunk 2077: Phantom Liberty znajdziesz za pomocą naszej porównywarki. Jeśli jeszcze nie odkryłeś Cyberpunk 2077, tracisz jedną z najlepszych gier fabularnych wydanych w ostatnim czasie i zdecydowanie zalecamy jak najszybsze zdobycie kopii.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare