Cyberpunk 2077 pozostawia za sobą trudną premierę

Cyberpunk 2077 pozostawia za sobą trudną premierę

Minęło już sporo czasu odkąd Cyberpunk 2077 stał się absolutnie niesławny ze względu na swoje problemy w momencie premiery. Wydajność gry na konsolach i inne problemy nękały przygodówkę science-fiction od CD Projekt Red przez kilka miesięcy po premierze, nawet gdy twórcy przyznali się do wszystkich problemów i obiecali je naprawić tak szybko, jak to możliwe. Gra była nawet stawiana jako podstawowy przykład kłopotliwej premiery, mimo że była grywalna. W wyniku tych wydarzeń zarówno studio, jak i gra zostały zaatakowane na wszystkich platformach i w mediach społecznościowych, uzyskując ogromną negatywną reakcję na platformach takich jak Steam. Prawdę mówiąc, stan gry nie był nawet tak zły poza konsolami starej generacji, ale szum generowany przez Cyberpunk 2077 przez lata doprowadził do ogromnego rozczarowania.

Słońce w końcu świeci nad Night City

Nawet gdy twórcy naprawili wszystkie te problemy, a gra dostarczyła wyjątkowych wrażeń bez większych wad, Cyberpunk 2077 wciąż cierpiał z powodu ogromnej liczby negatywnych recenzji na Steam. Wierzcie lub nie, ale te czasy już się skończyły. Zajęło to trochę czasu, ale gra ma teraz "bardzo pozytywną" ocenę użytkowników na platformie Valve i to nie z powodu jakiejś magii, ale z powodu własnych zalet. Cyberpunk 2077 to ekscytująca gra RPG osadzona w futurystycznym świecie, w którym przemoc i pieniądze są kluczem do władzy w skorumpowanym społeczeństwie. Wciągająca fabuła z wieloma zakończeniami opartymi na decyzjach gracza, mnóstwo zadań pobocznych do wykonania, głębokie systemy dostosowywania postaci i umiejętności oraz akcja uzupełniają ofertę, która zachwyca coraz większą liczbę osób.

Wraz z premierą dodatku Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, CD Projekt Red może pochwalić się dobrze wykonaną pracą, która wkrótce stanie się jeszcze lepsza. Rozszerzenie przyniesie przeróbkę systemu umiejętności, wprowadzając więcej drzewek umiejętności, a także ulepszy kilka innych systemów rozgrywki, aby uczynić doświadczenie jeszcze lepszym. To więcej niż wystarczająco, aby podnieść niektórym brwi, ale odkryjesz także nową dzielnicę Night City i zanurzysz się w thrillerze szpiegowskim z agentami rządowymi i tajnym spiskiem. Czy można prosić o więcej?

 

 

Jeśli jeszcze nie odkryłeś gry, zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby uzyskać tani klucz Steam do Cyberpunk 2077. Jeśli jesteś już fanem V, możesz również zamówić w przedsprzedaży Cyberpunk 2077: Phantom Liberty i przygotować się na powrót do Night City już wkrótce.

Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare